Рівень Чорного американських кіноакадеміків


Новини: Рівень Чорного американських кіноакадеміків
Показ українського кандидата на «Оскар» у Лос-Анджелесі
7 грудня у Лос-Анджелесі пройшов останній показ українського кандидата на «Оскар» для кіноакадеміків.
«Рівень чорного», експериментальний фільм Валентина Васяновича, в цьому році представляє Україну в якості національного кандидата на здобуття премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою.
Останній показ, організований спільно з профільним виданням The Wrap, відбувся 7 грудня в Лос-Анджелесі і пройшов в присутності Валентина Васяновича – після фільму він відповів на запитання аудиторії. Подивитися картину були запрошені члени Американської кіноакадемії та кінематографічних гільдій.
У вересні видання The Hollywood Reporter включило фільм Васяновича до списку 15 ймовірних претендентів на потрапляння в шорт-лист премії «Оскар» за найкращий фільм іноземною мовою – дев'ять фіналістів будуть оголошені на початку 2018 року.
«Рівень чорного» – історія про 50-річного фотографа, який переживає кризу середнього віку. Фільм був відзначений премією FIPRESCI на Одеському кінофестивалі та брав участь в основному конкурсі міжнародного кінофестивалю в Коттбусі.
Показ в Лос-Анджелесі завершив оскарівську кампанію стрічки, яка пройшла за підтримки Державного агентства з питань кіно, Міністерства закордонних справ України та Генерального консульства України в Сан-Франциско.
В український прокат «Рівень чорного» вийшов 31 серпня. Серед інших національних оскарівських кандидатів, які компанія Arthouse Traffic випустила на екрани українських кінотеатрів – «Вірний. Пристрасть і злочин» (Бельгія), «Тіло і душа» (Угорщина), «Квадрат» (Швеція). У 2018 році українські глядачі побачать стрічки «Хеппі-енд» Міхаеля Ханеке, що представляє Австрію, і «На межі» Фатіха Акіна, національного кандидата Німеччини.
Алексей Першко 08 грудня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 209
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 689