«Рівень чорного» підвищать в Німеччині


Новини: «Рівень чорного» підвищать в Німеччині
Фільм Валентина Васяновича -  в основній конкурсній програмі кінофестивалю в Котбусі
Драма Валентина Васяновича «Рівень чорного» буде показана в основному конкурсі німецького кінофестивалю в Котбусі – головному огляді кінематографа Східної Європи. Український фільм претендує на звання кращої повнометражної стрічки фестивалю.
Вперше фестиваль пройшов в 1991 році в Котбусі в проміжний історичний період возз'єднання і відновлення Східної Європи, і з тих часів збирає в своїй програмі кращі фільми від продюсерів, які проживають в одній з країн колишнього соціалістичного блоку. В цьому році кіноогляд пройде з 7 по 12 листопада.
У кінці серпня драма про життя 50-річного весільного фотографа була обрана Українським Оскарівський комітетом в якості національного кандидата на премію «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою.
Світова прем'єра стрічки відбулася на 8-му Одеському кінофестивалі, де «Рівень чорного» був відзначений премією Міжнародної федерації кінопреси (FIPRESCI) за Кращий український повнометражний фільм. Головні ролі у картині зіграли Костянтин Мохнач, а також Катерина Молчанова – виконавиця головних ролей у фільмах «Моя русалка, моя Лореляй» та «Моя бабуся Фанні Каплан», номінантка на національну кінопремію «Золота Дзиґа».
Окрім того, в конкурсі прийме участь і словацько-українська стрічка «Межа», а в конкурсі короткометражних стрічок змагатимуться «Кров’янка» Аркадія Непиталюка та «У полі» Олександра Шкрабака.
Алексей Першко 27 жовтня 2017
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 207
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 343
Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 688