Пішов з життя актор Крістофер Лі


Новини: Пішов з життя актор Крістофер Лі

За плечима актора більше 250 фільмів.

Повинні повідомити Вам сумну новину. На 94-му році пішов з життя британський актор Крістофер Лі, відомий за роллю Сарумана в трилогії «Володар кілець» і «Хоббіта».

Як повідомляє видання The Telegraph, він помер у шпиталі Челсі і Вестмінстера. Останні три тижні він перебував на лікуванні у зв'язку з проблемами диханням і скаргами на серце.

Фільмографія актора налічує понад 250 фільмів, з яких близько 70 - фільми жахів. Найбільшу популярність йому принесли ролі лиходіїв.

У числі найбільш відомих персонажів Лі - образ Дракули в однойменному фільмі 1958 року, граф Дуку в «Зоряних війнах», граф Рошфор в «Трьох мушкетерах», Бармаглот в «Алісі в країні чудес» і Шерлок Холмс в декількох екранізаціях.

До речі, Крістофер Лі записав кілька альбомів, у тому числі дві пластинки в жанрі симфонічного металу. Останній його альбом «Charlemagne: The Omens of Death» вийшов в 2013 році, коли акторові був 91 рік. Лі став найстаршим музикантом, який коли-небудь випускав альбом в жанрі хеві-метал.

Лі народився в 1922 році в Лондоні. Першою його роллю став лиходій Румпельштільцхен в однойменній шкільної постановці в 1931 році. Він закінчив Веллінгтонський коледж, після чого працював службовцем в декількох Лондонських навантажувальних компаніях. У 1947 році Лі вступив до акторської школи, а вже через рік отримав першу роль в кіно. У середині 1950-х актор починає активно зніматися у фільмах жахів - «Прокляття Франкенштейна», «Хаммер», «Дракула». Амплуа лиходія залишилося з Лі протягом всієї кінокар'єри. 

Sushchenko 11 червня 2015


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 202
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 303
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 311
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 330