Пішов з життя творець образу Чужого


Новини: Пішов з життя творець образу Чужого

Причиною смерті художника стали травми , отримані після падіння зі сходів.

У світі кінематографа траур. Помер творець образу Чужого швейцарський художник Г. Р. Гігер. Як повідомляють західні ЗМІ, він помер у віці 74 років через травми, отримані після падіння зі сходів.

Якщо згадати, чим Гігеру зобов'язаний Голлівуд, то відразу ж варто відзначити, що без художника глядачі не побачили б "Чужого", «Полтергейста 2», «Особину» і «Прометея» такими, якими вони є.

Свого часу художнику запропонував роботу сам Сальвадор Далі, правда, адаптація "Дюни" Френка Герберта, що розроблялися Алехандро Ходоровський, так і не відбулася.

Великий успіх Гігеру принесли ескізи з альбому «Некрономікон 3», що захопили британського режисера Рідлі Скотта. Останній саме збирався знімати свій другий фільм - космічний трилер «Чужий», в якому екіпаж міжзоряного корабля бився на борту з інопланетним чудовиськом. Монстра розробив саме Гігер, який зробив його схожим на героїв своїх картин. Зроблені ним скізи також підійшли для створення образу Космічного жокея - представника високо організованою раси , що постраждала від Чужих .

Саме ця робота принесла художнику «Оскар» і широку популярність. Його помітили в Голлівуді. Для «Прометея» Рідлі Скотта, який спочатку розроблявся як приквел «Чужого», Гігер намалював два десятка концепт-артів, що в результаті все ж потрапили в проект.

Sushchenko 13 травня 2014


Ім’я:
24 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Білосніжка» від режисера «Людини-павука» «Білосніжка» від режисера «Людини-павука»

Головну роль отримала Рейчел Зеглер.

23 червня 2021 0 331
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 337
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 514
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 511