Побачити звук-2


Новини: Побачити звук-2
Програма Довженко-Центру і Британської Ради Envision Sound відкриває конкурс для кінокомпозиторів
Envision Sound 2018-2019 — тижнева інтенсивна програма для кіно- та телевізійних композиторів із України, інших країн Східної Європи та Центральної Азії, яку Британська Рада проводить у партнерстві з Національним центром Олександра Довженка
Програма надає унікальну можливість представникам кіно- та музичної індустрій вдосконалити свої уміння та розширити професійні контакти. Відомі британські композитори Нейніта Десаї та Деніел Патрік Коен проведуть майстерні та розглянуть мистецтво створення нової музики для кіно.
Учасників очікує насичена програма презентацій та практичних майстер-класів, розбір кейсів, дискусії, вечірні покази і нетворкінг.
По завершенню програми Британська Рада та Довженко-Центр запропонують гранти для подальшої підтримки проектів, розроблених під час програми, та відібраних менторами.
Envision Sound відбудеться 18-23 лютого 2019 року в Києві.
Кожного дня, по закінченню воркшопів, Envision Sound пропонуватиме вечірню публічну програму для широкої публіки, що складатиметься з показів фільмів та публічних обговорень. Видатний британський композитор Ніл Бренд буде гостьовим спікером та представить німий фільм Альфреда Хічкока «Шантаж» (1929), до якого він створив саундтрек. Після перегляду відбудеться публічне обговорення стрічки за участі Ніла. Композитор також проведе майстер клас для учасників програми і розповідатиме, як будуються взаємовідносини між композитором та режисером, та  які очікування у режисера від композиторської роботи.
У результаті відкритого конкурсу організатори програми спільно з британськими менторами оберуть 12 учасників: шість представників із України та шість — з інших країн Східної Європи та Центральної Азії.
«Ми будемо раді бачити у групі людей із різнобічним досвідом. Жодних обмежень щодо музичних стилів та кіножанрів, із якими ви працювали. Головна вимога — бажання писати музику саме для кіно», — пояснює Даша Стокоз, менеджерка мистецьких програм Британської Ради в Україні.
Участь в Envision Sound безплатна.
Заявки приймаються до 28 жовтня 2018 року.
12 учасників оголосять до 23 листопада 2018 року.
Алексей Першко 24 вересня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар

популярні новини


Лідер серед незалежних Лідер серед незалежних

Стрічка «Маяк» отримала 5 номінацій на премію Independent Spirit Awards

22 листопада 2019 0 158
«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 340
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 418
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 312
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 349