Увійти через
facebook
 

В аеропорту Нової Зеландії оселився Голлум


Новини: В аеропорту Нової Зеландії оселився Голлум

Термінал аеропорту на кілька тижнів перейменували в «Середину Середзем'я».


Весь світ завмер в очікуванні виходу першої частини кінотрилогії "Хоббіта". А особливо завзяті фанати екранізації та книг Дж. Р. Р. Толкіна підготувалися більш ретельно, ніж інші. І мова йде не про самотні випадки. Наприклад, влада Нової Зеландії спочатку перейменувала столицю країни в Середину Середзем'я, а після викарбувала справжні монети із зображеннями персонажів фільму. А зовсім нещодавно в аеропорту Велінгтона в цілях залучення нового потоку туристів з'явився гігантський Голуум, який ловить рибу прямо під стелею головного терміналу.

Статуя в аеропорту являє собою верхню частину тулуба Голуума, який пірнає під воду, щоб зловити свою улюблену «соковиту смачну рибку». Довжина фігури Голуума становить 13 метрів, висота 3 метри, а загальна вага - 1200 кілограмів.

Ця споруда зустрічає і проводжає пасажирів аеропорту, нагадуючи їм про подію, яку так чекають на батьківщині Пітера Джексона і головному знімальному майданчику «Володаря кілець» і «Хоббіта».

Фігура Голуума складається з великих блоків пінопласту, а зверху покрита епоксидною смолою. Щоб статуя змогла пройти в двері будівлі аеропорту, її принесли в розібраному вигляді і вже всередині дев'ять окремих частин з'єднали в єдине ціле. Збирали конструкцію протягом трьох ночей. Цей оригінальний проект був розроблений новозеландською дизайнерською студією Weta Workshop. Весь процес виготовлення гігантського Голуума можна побачити на їх сторінці в Facebook.

Weta Workshop зарекомендували себе в кіновиробництві в якості досвідченого гіганта. За їхніми плечима розробки, використані у фільмах «Володар кілець», «Аватар», «Район № 9», «Пригоди Тінтіна: Таємниця єдинорога», «Хроніки Нарнії», «Милі кістки», «Кінг Конг» (2005) та інших . За свої роботи в області концепт-дизайну, спецефектів, костюмів і реквізиту фахівці студії отримали вже п'ять премій «Оскар». На даний момент у роботі в Weta Workshop фантастичний бойовик «Елізіум» (2013) Ніла Бломкампа з Меттом Деймоном у головній ролі.

Нагадаємо, що голос і рухи екранному Голууму подарував актор Енді Серкіс, який володіє особливим даром зображувати тварин («Повстання планети мавп»). Так що, фігура в аеропорту Велінгтона - почасти і його «портрет».
 

Sushchenko 31 жовтня 2012
Like

Ім’я:
19 жовтня 2019
Ваш коментар
Гость
Гость 31 жовтня 2012 12:30
+2
Круто! Молодцы!
Интересно сколько они денег на всю рекламную компанию потратили)
.

популярні новини


Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 191
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 183
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 160
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 110
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 150