До справи беруться MOZGI

Увійти через
Реєстрація
 
До справи беруться MOZGI
 
Новини: До справи беруться MOZGI

 Потап став музичним продюсером повнометражної української комедії «Скажене Весілля»

Компанія «Прототип продакшн» та продюсерський центр MOZGI Entertainment почали співпрацювати над комедією «Скажене Весілля», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки розпочнуться наприкінці травня, а прем’єра фільму відбудеться вже цієї осені.
 «Для нас велика честь брати участь у виробництві українського фільму в якості партнера такої прогресивної компанії як FILM.UA Group. Нас з Іриною Горовою давно цікавив кінобізнес і ми починаємо здійснення своєї кіномрії разом з командою професіоналів. Удвічі приємніше створювати український продукт для українського ринку українською мовою!» — коментує Олексій Потапенко (Потап), музичний продюсер фільму.
 Як зазначив продюсер стрічки «Скажене Весілля» Юрій Горбунов: «Яке ж весілля без MOZGI-в?! Я дуже радий, що до нашого проекту долучилися такі партнери, та впевнений, що вже незабаром на всіх весіллях країни будуть співати й танцювати під скажені саундтреки від Потапа».
 10 травня відбулася прем’єра першого офіційного саундтреку комедії «Скажене Весілля» — пісні «Промінь». Україномовну композицію, написану Потапом та Позитивом, виконали All Stars MOZGI Entertainment — «Время и Стекло», MOZGI і Michelle Andrade. Lyric-відео можна переглянути за посиланням youtube.com/watch?v=wAmk895d66Q
 Нагадаємо, раніше компанія «Прототип продакшн» уклала договір з FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки «Скажене Весілля» в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.
 Стежте за новинами скаженого проекту в соціальних мережах:
СКАЖЕНЕ ВЕСІЛЛЯ
 Синопсис: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.
«Середюки — європейська родина!» — це гасло особисто від Василя почув у районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.
Організувати весілля так, щоб воно не відбулося — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.
 Жанр: скажена комедія
Тривалість: 90 хв
Прем’єра: осінь 2018
Режисер: Влад Дикий
Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка
Співпродюсер: MOZGI Entertainment
Музичний продюсер: Олексій Потапенко (Потап)
Автори сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько
Виробництво: Прототип Продакшн, FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Алексей Першко 21 травня 2018
Коментарі
 
Ім’я
18 січня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

"Джон Вік 3: Парабелум". Перший трейлер

Убивчий Кіану Рівз.

17 січня 2019

0
217

Тизер нових "Мисливців за привидами"

Who you gonna call?

17 січня 2019

0
234

Давайте посміхатися

Програму "Smile, Ukrainian!" Дубль # 4 покажуть в Києві

18 січня 2019

0
82

"Птах високого польоту" Содерберга. Перший трейлер

Спортивна драма від видатного режисера.

18 січня 2019

0
69

Енн Гетевей зіграє відьму у Земекіса

Актриса отримала головну роль в "Відьмах".

18 січня 2019

0
69

 fk tw