До справи беруться MOZGI


Новини: До справи беруться MOZGI

 Потап став музичним продюсером повнометражної української комедії «Скажене Весілля»

Компанія «Прототип продакшн» та продюсерський центр MOZGI Entertainment почали співпрацювати над комедією «Скажене Весілля», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Зйомки розпочнуться наприкінці травня, а прем’єра фільму відбудеться вже цієї осені.
 «Для нас велика честь брати участь у виробництві українського фільму в якості партнера такої прогресивної компанії як FILM.UA Group. Нас з Іриною Горовою давно цікавив кінобізнес і ми починаємо здійснення своєї кіномрії разом з командою професіоналів. Удвічі приємніше створювати український продукт для українського ринку українською мовою!» — коментує Олексій Потапенко (Потап), музичний продюсер фільму.
 Як зазначив продюсер стрічки «Скажене Весілля» Юрій Горбунов: «Яке ж весілля без MOZGI-в?! Я дуже радий, що до нашого проекту долучилися такі партнери, та впевнений, що вже незабаром на всіх весіллях країни будуть співати й танцювати під скажені саундтреки від Потапа».
 10 травня відбулася прем’єра першого офіційного саундтреку комедії «Скажене Весілля» — пісні «Промінь». Україномовну композицію, написану Потапом та Позитивом, виконали All Stars MOZGI Entertainment — «Время и Стекло», MOZGI і Michelle Andrade. Lyric-відео можна переглянути за посиланням youtube.com/watch?v=wAmk895d66Q
 Нагадаємо, раніше компанія «Прототип продакшн» уклала договір з FILM.UA Group про надання повного пакету послуг на спеціальних умовах для виробництва, промотування та дистрибуції стрічки «Скажене Весілля» в рамках пакетної пропозициї FILM.UA Group для проектів, які підтримує Державне агентство України з питань кіно.
 Стежте за новинами скаженого проекту в соціальних мережах:
СКАЖЕНЕ ВЕСІЛЛЯ
 Синопсис: Директор районного краєзнавчого музею Василь Середюк, відправляючи доньку Катю до Франції на навчання, і не очікував такого повороту — місяць тому вона повідомила, що виходить заміж за французького лікаря — кардіохірурга Франсуа.
«Середюки — європейська родина!» — це гасло особисто від Василя почув у районі кожен. Яке ж було його здивування, коли він побачив, що омріяний європейський зять — афрофранцуз.
Організувати весілля так, щоб воно не відбулося — здається прекрасною ідеєю. Але коли на заваді стоїть справжнє кохання — невідомо, чи вдасться такий план реалізувати.
 Жанр: скажена комедія
Тривалість: 90 хв
Прем’єра: осінь 2018
Режисер: Влад Дикий
Продюсери: Юрій Горбунов, Ірина Костюк, Надія Коротушка
Співпродюсер: MOZGI Entertainment
Музичний продюсер: Олексій Потапенко (Потап)
Автори сценарію: Микола Куцик, Олексій Приходько
Виробництво: Прототип Продакшн, FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно
Алексей Першко 21 травня 2018


Ім’я:
16 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 458
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 478
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 463
Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція» Г’ю Джекман у трейлері трилера «Ремінісценція»

Від авторки «Світу Дикого Заходу».

03 червня 2021 0 2322
Елайджа Вуд стане Токсичним Месником Елайджа Вуд стане Токсичним Месником

Сумували за Фродо?

05 червня 2021 0 1896