Увійти через
facebook
 

В Держкіно розповіли про новий фільм "Ізі"


Новини: В Держкіно розповіли про новий фільм

Держкіно повертається до запуску нових проектів виробництва і розповсюдження національних і ко-продукційних фільмів. Новим проектом стане перша в історії українсько-італійська ко-продукція – комедія «Ізі», зйомки якої розпочнуться цієї зими.

"Цей проект для нас є значущим через те, що це перша українсько-італійська ко-продукція, і для нас дуже важливо працювати разом з італійськими колегами, бо Італія - велика кінематографічна країна. Цим проектом Держкіно повертається до запуску повнометражних ігрових фільмів і взагалі до виробництва та розповсюдження національних і ко-продукційних фільмів. Так сталося, що першим проектом, з яким ми можемо підписати договір, - очевидно, вже цього тижня - і профінансуємо до кінця поточного місяця, буде проект "Ізі", - підкреслив голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко.

Кінопроект «Ізі» уже давно у виробничих планах Держкіно. Оскільки робота над фільмом, дія якого мала відбуватися влітку, відкладалася, зараз будуть внесені зміни в сценарій і зніматимуть його взимку.

Пилип Іллєнко також нагадав, що востаннє контракт на отримання державної фінансової підтримки виробництва фільмів був підписаний ще на початку зими 2014 року, тобто фактично 2 роки Україна не мала можливості запускати нові стрічки. І сьогодні завдяки суттєвому збільшено фінансування є змога запустити чимало нових фільмів - ігрових повнометражних, короткометражних, дебютів, анімаційних, документальних.

"Нам вдалося цього року налагодити ефективну співпрацю по вчасному надходженню коштів з державного бюджету нашим кіновиробникам, що дозволило відновити низку проектів. А потім у вересні відбулися дуже важливі для нас рішення, які збільшили бюджет державної підтримки кіновиробництва і розповсюдження фільмів на 100 млн грн. Тобто зараз він складає 164 млн грн. І таким чином у нас є кошти і відповідні можливості підтримувати не тільки цей проект, а багато інших", - сказав голова Держкіно.

Пилип Іллєнко висловив сподівання, що фільм "Ізі" матиме широкий глядацький успіх як в Італії і в Україні, так і в інших країнах Європи і світу.

Довідка:

Кінофільм«EASY» створюється за фінансової підтримки Державного Агентства України з питань кіно, Міністерства Культури Італії та Фріулі Венеція Джулія Аудіовізуального фонду.
Кінофільм«EASY» - це спільне виробництво компаній: Fresh Production, Київ, Україна, Bartleby Film, Рим, Італія Pilgrim Film, Трієст, Італія
Сценарій був створений у співробітництві з Mediterranean Film Institute script workshop за участі відомого грецького сценариста та письменника Nicos Panayotopoulos.
“Ізі” – це комедія, яка розповідає про пригоди в українських Карпатах депресивного 40-річного італійця Ісідоро - колишнього красеня й успішного пілота «Формули-3», який опустився на самісіньке дно відчаю і, не в змозі вкоротити собі віку, змушений підкоритися своєму братові, єдиному, хто підтримує в ньому іскру життя… Тепер він виконує його завдання — везе із Італії у високогірне карпатське село труну із тілом загиблого на будівництві українського заробітчанина.
 

Sushchenko 04 листопада 2015
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 338
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 358
Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 349
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 325
Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені" Джона Гілл відмовився від ролі в "Бетмені"

Актор міг зіграти Загадочника.

17 жовтня 2019 0 419