Увійти через
facebook
 

В журі 8-го ОМКФ - поповнення


Новини: В журі 8-го ОМКФ - поповнення

В особі Романа Бондарчука та Наталії Ворожбит
 Кінорежисер Роман Бондарчук стане членом журі Конкурсу європейських документальних фільмів, а драматург Наталія Ворожбит увійде до складу журі Національної конкурсної програми 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю.

Роман Бондарчук – український режисер та сценарист. У 2016 році його документальна картина “Українські шерифи” була висунута від України на премію “Оскар”, а роком раніше стрічка отримала спеціальний приз журі в основному конкурсі Амстердамського міжнародного кінофестивалю. “Українські шерифи” також були показані на 7-му ОМКФ у програмі “Фестиваль фестивалів”. Інша робота Романа Бондарчука “Вулкан” увійшла до списку фіналістів пітчингу Одеського кінофестивалю у 2015 році.
Як режисер монтажу Роман Бондарчук працював над стрічкою “Крос” (режисер – Марина Врода), що отримала в 2011 році “Золоту пальмову гілку” Каннського кінофестивалю за кращий короткометражний фільм.
Наталія Ворожбит – український драматург-представник напряму «нова драма», режисер, сценарист, співзасновник проекту «Театр переселенця». Документальна постановка «Миколаївка» Наталії Ворожбит та Георга Жено була взята за основу фільму «Школа №3» (режисери – Георг Жено та Єлизавета Сміт), що отримав Гран-прі паралельного конкурсу Berlinale Generation 14 plus 67-го Берлінського міжнародного кінофестивалю. Наталія також є сценаристом стрічки «Кіборги» (режисер – Ахтем Сейтаблаєв) та фільму «Ворошиловград» (режисер Ярослав Лодигін) за однойменною п’єсою Сергія Жадана – картина створюється у копродукції України та Швейцарії. У 2013 році “Ворошиловград” був відзначений спеціальним дипломом від журі пітчингу 4-го Одеського кінофестивалю.
Постановки за п’єсами Наталії Ворожбит, окрім українських театрів, були представлені у Польщі, Великобританії, США, Латвії, Росії та інших країнах.
Імена інших членів журі Національної конкурсної програми та Конкурсу європейських документальних фільмів, а також ім’я Голови журі будуть відомі згодом.
Алексей Першко 21 березня 2017
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії

Зніме фільм сам Красінскі.

16 жовтня 2019 0 233
Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4" Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4"

До проекту приєдналася Джессіка Генвік.

17 жовтня 2019 0 109
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 230
В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск

Перші подробиці сиквела.

16 жовтня 2019 0 210
Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 265