У Каннах представили нове українське кіно


Новини: У Каннах представили нове українське кіно

20 травня в рамках Каннського кіноринку, голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко презентував низку українських проектів. Презентація пройшла в Українському павільйоні за участі українських та закордонних режисерів і продюсерів.
У числі презентованих були фільми, як ті, що перебувають на різних стадіях виробництва, так і завершені впродовж останнього часу. Продюсери компанії Insightmedia Володимир Філіппов та Андрій Суярко разом з режисером Тарасом Ткаченком представили стрічку «Гніздо горлиці», що зараз знаходиться на стадії завершення, та «Окупація», а  також проект «Олександр Довженко. Одеський дебют» Костянтина Коновалова. Продюсери оголосили, що до виробництва цього проекту тільки-но долучилася німецька продюсерська компанія.
На завершальній стадії виробництва перебуває й картина Отара Шаматави «Урсус». Характерно, що одним з її продюсерів так само є німецька компанія (Aktis Film) і її директор Стеліос Ціaнніс взявся представити публіці фільм спільного виробництва України, Німеччини, Болгарії та Грузії.
Продюсер Юрій Леута представив уже завершений фільм Ігоря Мінаєва «Голубе плаття», а Олена Фетісова та Володимир Козир — майбутню стрічку Романа Ширмана «Тепер я буду любити тебе».
Голова Держкіно подякував усім, хто взяв участь в організації Українського павільйону в Каннах, а це, крім Держкіно, Благодійний фонд Ігоря Янковського «Ініціатива в ім'я майбутнього» та Міжнародний кінофестиваль «Молодість».

Сергей Задко 22 травня 2015


Ім’я:
23 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 227
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 219
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 292
Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі» Деймон, Драйвер і Аффлек у трейлері «Останньої дуелі»

Перший трейлер нової роботи Рідлі Скотта.

20 липня 2021 0 561
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1400