«Кінопанорама» покаже фільм про музичну сцену Камбоджі


Новини: «Кінопанорама» покаже фільм про музичну сцену Камбоджі

18 грудня о 20:00 столичний кінотеатр «Кінопанорама» запрошує на єдину прем’єру стрічки “Don't Think I've Forgotten: Cambodian Lost Rock & Roll”.

Більше десяти років пішло на те щоб створити цей фільм. Документаліст Джон Пірозі дослідив історію музичної сцени Камбоджі минулого сторіччя та підтвердив, що вислів “Музика – душа нації” точно придумали ті, хто знайомий з музикою Камбоджі.

Неймовірна історія розвитку та занепаду, підтримки та репресій, наслідування та експериментів, через які пройшли сотні музикантів цієї невеликої країни Середньо-Східної Азії.

Хроніка подій, починаючи з епохи впливу західної поп-культури, що прокотилися по країні починаючи з 1950-х років і закінчилась з приходом до влади жорстоких та репресивних “Червоних Кхмерів”.

Після здобуття незалежності від французького протекторату в 1953 році, натхненні такими світовими зірками естради, як французом Джонні Холлідей, англійцем Кліффом Річардом та незліченною кількістю американських виконавців, країна швидкими темпами породила власних супер старів.

У 1970 році, після того як США почали бомбити В'єтнамські позиції в північній і східній Камбоджі, тодішній уряд, який виступав проти американської інтервенції, був повалений, а новий зажадав націоналізації музичної сцени; будь-які прояви контркультурності придушувалися. Але ці репресії були незначними в порівнянні з ріками крові, які чекали на країну згодом.

Після захоплення 17 квітня 1975 року влади Червоними Кхмерами, почалось знищення всіх слідів сучасностого та західного впливу. Геноцид призвів до загибелі більшості музичних зірок країни. Носіння довгого волосся або власний музичний інструмент — міг призвести до тортур або смерті.

Квитки на Concert.ua (goo.gl/0tuK04) та в Кінопанорамі.
 

Sushchenko 18 грудня 2015
Like

Ім’я:
12 серпня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Втретє біля Шевченка Втретє біля Шевченка

Стартує тиждень короткого метру в літньому кінотеатрі у парку ім. Шевченка «Кіновернісаж просто неба».

07 серпня 2020 0 684
Один з трьох Один з трьох

Зак Ефрон зіграє в комедії «Троє чоловіків і немовля»

11 серпня 2020 0 206
ТЕНЕТ вийде через місяць ТЕНЕТ вийде через місяць

На більш ніж 70 територіях

27 липня 2020 2 1578
По третьому КІНОКОЛу По третьому КІНОКОЛу

ВІДКРИТО ПРИЙОМ ФІЛЬМІВ НА ТРЕТЮ ЩОРІЧНУ НАЦІОНАЛЬНУ ПРЕМІЮ КІНОКРИТИКІВ КІНОКОЛО

28 липня 2020 0 1030
Ще скаженіше! Ще скаженіше!

Стартували зйомки зіркової комедії «Скажене Весілля 3»

06 серпня 2020 0 643