Увійти через
facebook google
 

У Києві пройде дитячий фестиваль моди


Новини: У Києві пройде дитячий фестиваль моди

11 червня в Центрі культури «Майстер-клас» відбудеться IV дитячий міжнародний фестиваль моди, телебачення і танцю Art Fashion Media Way. Це масштабний партнерський проект, який щорічно об'єднує майже всі творчі школи столиці, а також окремих виконавців і дизайнерів.

До участі у фестивалі запрошують юних і молодих режисерів кіно і телебачення. Для участі приймаються ТВ-програми та фільми (документальні, художні та анімаційні). Вік учасників в конкурсі - не більш 21 року, для позаконкурсних робіт вікового цензу не існує. Тематика робіт повинна бути присвячена дітям. Хронометраж - не більш десяти хвилин.

Заявку можна заповнити на сайті фестивалю.

До складу журі входять визнані майстри моди, телебачення і танцювального виконавства: Гайтана, Фагот, Ольга Сумська, Юрій Фалеса, Оксана Форбаток.

Серед почесних гостей фестивалю - Ігор Посипайко, Марія Єфросиніна, Даша Малахова, Ольга Навроцька, Лариса Дроздова, Дмитро Маручок, Ірина Новак, Катаріна Синчилло, Наталя Кривуца.

Фестиваль буде проходити з 10-00 до 20-00. На відвідувачів чекають перегляд всіх конкурсних робіт, шоу-руми, участь в акціях і розіграшах, відвідування кастингів, веселі розваги від аніматорів, вільна бібліотека, де можна взяти або обміняти цікаву книгу. У 18-00 - підведення підсумків фестивалю і великий Гала-концерт. Вхід вільний.

Також під час фестивалю працюють майстер-класи (майстер-клас з виготовлення солодощів; майстер-клас від відомого дизайнера Оксани Форбаток; майстер-клас від відомого фешн-ілюстратора Марії Суслової; майстер-клас візуальних мистецтв від фотографа-оператора Ярослава Коробки, майстер клас Алли Мігай, телеведучої і композитора, танцювальний майстер-клас від всесвітньо відомого хореографа Рікардо Рая)). Вартість будь-якого майстер-класу - 100 грн для дорослого, 50 грн для дитини (для другої дитини з однієї сім'ї знижка 50%). Квитки на майстер-класи можна придбати на місці.

Організатором заходу є: Школа телебачення «Prime media» (Україна, Київ), Компанія BBH, світовий лідер в області broadcasting (Данія), Art-design studio «Fa Varelli» (Україна, Київ). Фестиваль підтримала Шевченківська РДА. 

Sushchenko 19 травня 2016
Like

Ім’я:
17 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії Рейнольдс і Красінскі зіграють в комедії

Зніме фільм сам Красінскі.

16 жовтня 2019 0 225
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 225
Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 260
В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск В "Веномі 2" з'явиться лиходійка Вереск

Перші подробиці сиквела.

16 жовтня 2019 0 202
Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4" Зірка "Залізного кулака" зіграє в "Матриці 4"

До проекту приєдналася Джессіка Генвік.

17 жовтня 2019 0 91