У Києві пройде дитячий фестиваль моди


Новини: У Києві пройде дитячий фестиваль моди

11 червня в Центрі культури «Майстер-клас» відбудеться IV дитячий міжнародний фестиваль моди, телебачення і танцю Art Fashion Media Way. Це масштабний партнерський проект, який щорічно об'єднує майже всі творчі школи столиці, а також окремих виконавців і дизайнерів.

До участі у фестивалі запрошують юних і молодих режисерів кіно і телебачення. Для участі приймаються ТВ-програми та фільми (документальні, художні та анімаційні). Вік учасників в конкурсі - не більш 21 року, для позаконкурсних робіт вікового цензу не існує. Тематика робіт повинна бути присвячена дітям. Хронометраж - не більш десяти хвилин.

Заявку можна заповнити на сайті фестивалю.

До складу журі входять визнані майстри моди, телебачення і танцювального виконавства: Гайтана, Фагот, Ольга Сумська, Юрій Фалеса, Оксана Форбаток.

Серед почесних гостей фестивалю - Ігор Посипайко, Марія Єфросиніна, Даша Малахова, Ольга Навроцька, Лариса Дроздова, Дмитро Маручок, Ірина Новак, Катаріна Синчилло, Наталя Кривуца.

Фестиваль буде проходити з 10-00 до 20-00. На відвідувачів чекають перегляд всіх конкурсних робіт, шоу-руми, участь в акціях і розіграшах, відвідування кастингів, веселі розваги від аніматорів, вільна бібліотека, де можна взяти або обміняти цікаву книгу. У 18-00 - підведення підсумків фестивалю і великий Гала-концерт. Вхід вільний.

Також під час фестивалю працюють майстер-класи (майстер-клас з виготовлення солодощів; майстер-клас від відомого дизайнера Оксани Форбаток; майстер-клас від відомого фешн-ілюстратора Марії Суслової; майстер-клас візуальних мистецтв від фотографа-оператора Ярослава Коробки, майстер клас Алли Мігай, телеведучої і композитора, танцювальний майстер-клас від всесвітньо відомого хореографа Рікардо Рая)). Вартість будь-якого майстер-класу - 100 грн для дорослого, 50 грн для дитини (для другої дитини з однієї сім'ї знижка 50%). Квитки на майстер-класи можна придбати на місці.

Організатором заходу є: Школа телебачення «Prime media» (Україна, Київ), Компанія BBH, світовий лідер в області broadcasting (Данія), Art-design studio «Fa Varelli» (Україна, Київ). Фестиваль підтримала Шевченківська РДА. 

Sushchenko 19 травня 2016


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 587
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 403
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 471
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 460
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 404