Увійти через
facebook
 

У Києві пройдекінотелефестиваль «Пролог '2015»


Новини: У Києві пройдекінотелефестиваль «Пролог '2015»

Цього року кінотелефестивалю «Пролог» виповнюється 19 років. Студенти Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка - Карого, які і виступають організаторами заходу, запрошують всіх бажаючих приєднатися до перегляду робіт творчих майстерень Інституту екранних мистецтв та познайомитися з новими талантами.

Завдання та програма Кінотелефестивалю «Пролог ‘ 2015», який відбудеться з 25 - 28 листопада 2015 року:ознайомлення з творчими роботами майстерень університету, відкриття нових обдарованих кінематографістів та сприяння формуванню високої професійної майстерності серед студентської молоді, заохочення її до кращих традицій та надбань світової культурної спадщини.

Ми побачимо фільми про громадську позицію молоді, хроніку з Майдану, про нову творчість України, про любов та зраду,про всі актуальні теми на думку молодих митців, зняті в жанрах: документальний, ігровий, анімаційний фільми.

Протягом фестивалю буде здійснюватися глядацьке голосування та відбір кращих фільмів за думкою представників професійних майданчиків кіно України. 28 листопада відбудеться конференція - обговорення фільмів та нагородження. Студенти будуть відмічені "Спеціальними відзнаками" преставниками наймасштабніших організацій у сфері кіно, а саме: Одеський Міжнародний Кінофестиваль, Docudays UA, МКФ "Молодість", анімаційна студія "Укранімафільм", фестиваль реклами "Molodiya", мультидисциплінарний міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "ГОГОЛЬFEST", громадська организація "Сучасне Українське Кіно". Фестиваль також підтримали Державне агенство з питань кіно, Національний центр Олександра Довженко, "Коллектив МОО Синемахолл", «Кіно просто неба», "Letter To Fest".

Цей рік є складним не тільки для нашої країни, а і для університету. Фінансових коштів, щоб організувати великий міжнародний кінофестиваль та запросити представників інших кіношкіл, немає. Організатори «Пролог 2015» прагнуть зробити це невелике, сімейне свято, задля розвитку молодих кінематографістів, що навчаються в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К.Карпенка – Карого, задля розвитку кіно в Україні. Адже саме в цьому інституті зароджується кіно та відкриваються нові імена. Підтримайте проект «Пролог ‘2015» та завітайте до нас на свято кіно!

Адреса проведення заходу – вул. Васильківська,1, Культурний Кластер Довженко - Центр (6-ий поверх). Вхід вільний.
 

Тегі: пролог
Sushchenko 25 листопада 2015
Like

Ім’я:
20 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2" Наомі Гарріс може зіграти в "Веномі 2"

Актриса веде переговори про роль лиходійки.

18 жовтня 2019 0 225
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 275
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 243
Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой" Роберт Паттісон: "Бетмен – не герой"

Актор стверджує, що з його персонажем щось не так.

18 жовтня 2019 0 242
Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка" Кідман, Дефо і Скарсгарди у режисера "Маяка"

Роберт Еггерс готує новий проект.

17 жовтня 2019 0 329