В Києві вчетверте стартує #KISFF2015


Новини: В Києві вчетверте стартує #KISFF2015

В програмі представлені майже 200 стрічок з усього світу.

З 22 по 26 квітня серця кіноманів будуть битися сильніше, а кількість кофеїну в крові різко збільшиться – в Києві пройде четвертий Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (#KISFF2015): майже дві сотні короткометражних фільмів з усього світу, кіношкола, майстерня допомоги режисерам, майданчик під відкритим небом та два кінотеатри об’єднають цьогорічний фестиваль.

Головною локацією фестивалю залишиться кінотеатр «Кінопанорама», ретроспективні покази будуть проходити у «Домі кіно», а додаткові кінопокази покажуть в літньому амфітеатрі «Ракушка», що в Маріїнському парку. У програмі фестивалю цього року представлено близько 200-х фільмів, які буде розбито у 25 блоків. Основна кількість стрічок іноземного походження, з усіх континентів та великої кількості країн, деякі з них будуть об’єднані в національні блоки, такі як: «Шведська панорама», «Шотландські короткометражки», «Кімната в Бухаресті» чи «Океанія», а інші в тематичні добірки на різні значущі теми: авангарду, відносин, гумору, сім’ї, кохання, ставлення до кіно та інших! Та декілька спеціальних подій що фокусуватимуться на актуальних соціальних темах.

Не оминає фестиваль і українські стрічки, так цього року окрім звичної «Національної панорами», буде представлено програму «Короткі метрики», що складається з українських коротких фільмів для дітей!

В день відкриття цьогорічний фестиваль буде представлено альманах з 70-ти однохвилинних стрічок «Фільм, що купує кінотеатр» - унікальний проект, що був створений режисерами, музикантами, поетами та активістами, серед яких Portishead, Марк Казінс, Бен Ріверс, Ніколас Роуг, Efterklang та інші. Ціль проекту була проста – врятувати незалежний кінотеатр «Cube Microplex», що знаходиться в Бристолі, Велика Британія. На #KISFF2015 відбудеться міжнародна прем’єра альманаху. З детальним розкладом та описом фільмів можна ознайомитися на сайті кінофестивалю: http://www.kisff.org/shedule.

«Гості та журі – важлива складова фестивалю, це ті рупори, які приносять разом з собою нові сили нашим кінематографістам, вони віддають їм свої знання та досвіт, а в замін забирають розуміння того що український кінематограф існує. Хоч і через ситуацію в нашій Державі число охочих приїхати зменшилось, але за «пустим столом» ми не залишимось, а значить кіношкола буде цікавою, а Q&A – не короткими.

Ми дуже раді, що Валентин Васянович став членом журі фестивалю, адже він є дійсним членом Європейської кіноакадемії, оператором та продюсером фільму «Плем’я» і в тому числі режисер короткометражного фільму «Проти сонця», що в 2005 р. отримав спеціальний приз журі найважливішого форуму короткого метру Clermont-Ferrand Short Film Festival, Іще одним членом журі стане Британський режисер болгарського походження Дімітр Кутманов, випускник Едінбурської академії, який спеціалізуєтеся на авангардному та аналоговому кінематографі», -
директор Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (#KISFF2015) Кирило Марікуца.

Новим проектом кінофестивалю цього року стане освітня програма для режисерів «Short Doctoring», яка буде реалізована разом з компанією «435 FILMS». Основна мета ініціативи - допомогти молодим режисерам та продюсерам створювати короткометражні фільми в сучасних українських реаліях. Консультувати будуть такі відомі експерти: Олег Кохан, Світлана Зінов’єва, Віктор Приходько, Олена Фетісова та Денис Іванов. Участь безкоштовна, а подати заявку можна на сайті #KISFF2015: http://www.kisff.org/short-doctoring.

Цього року знову діятиме кіношкола «Short Film School», яка організовується спільно з Kyiv Academy of Media Arts - освітнім партнером фестивалю. В програмі структуровані лекції від українських спеціалістів міжнародного рівня, виступи яких будуть ексклюзивними для фестивалю, та закордонних гостей, яким пощастило отримати знання в кращих кіновишах світу та досвід у різних сферах кіновиробництва. Участь безкоштовна, проте обов’язкова попередня реєстрація: kisff.org/short-film-school.

Не зважаючи ні на що, #KISFF2015 залишається лояльним до глядачів, ціна квитка носитиме символічний характер, а обмежену кількістьабонементів, для найвідчайдушніших кіноманів, які дають право доступу на всі покази фестивалю, вже можна придбати на сайті (також у продажу вже наявні квитки): goo.gl/e6A9H3

Слідкуйте за новинами фестивалю у мережі fb.com/KyivISFF або на сайті: www.kisff.org.

Нагадаємо, що минулорічний фестиваль відвідало близько 15 000 глядачів, які переглянули 200 фільмів за п’ять фестивальних днів.

Фестиваль розвиває національну і міжнародну платформу для короткометражних фільмів з метою відкрити нові форми і методи кіновиробництва в Україні та за кордоном. Це місце для розвитку талантів та популяризації кіно як привабливого культурного дозвілля для всіх можливих цільових груп.

Фестиваль організовує конкурсну програму, фокусуєтеся на презентації класичного та авангардного національного кіно мистецтва, представляє тематичні програми і ретроспективи, лекції, майстер-класи та освітні програми, а також прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їх короткометражні фільми у світові фестивальні кола.
 

Sushchenko 16 квітня 2015


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 2370
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 268
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 242
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 231