У кіновсесвіті "Людей Ікс" відбулися зміни


Новини: У кіновсесвіті

У кіновсесвіту "Люди Ікс" реалізація проектів йде повним ходом. Так, сценарист і продюсер Саймон Кинберг розповів про те, як йдуть справи в фільмах «Дедпул 2», «Гамбіт», «Нові мутанти» Джоша Буна і наступному після «Апокаліпсису» фільмі кіносеріі.

А тепер про кожний проект окремо.

Першим на знімальному майданчику опиниться "Дедпул 2". До нього приступлять вже на початку наступного року. Режисером фільму виступає Тім Міллер, сценарій напише тандем драматургів Різ/Верник. У головній ролі той же Райан Рейнольдс.

Далі будуть знімати "Гамбіт". Даг Лайман повинен був запустити проект цієї весни, але через проблеми зі сценарієм, який вирішив переробити бізнес-партнер Татум і співавтор «Супер Майка!» Рід Каролін, його старт перенесли. В результаті Лайан пообіцяв почати виробництво фільму навесні 2017 року. Приступити до зйомок раніше заважає завантаженість Татум і Лаймана.

Також повідомляється, що Кінберг напише сценарій наступних «Людей Ікс» після зйомок «Дедпула 2». Франшиза в цьому році пережила «Апокаліпсис» і не збирається робити велику паузу. «Апокаліпсис» заробив в світовому прокаті $528,18 млн.

Що стосується нових «Нових мутантів», ще одного спін-оффу франшизи, то до його реалізації приступлять вже в наступному році. Джош Бун («Винні зірки») вже начебто підібрав акторський склад і чекає відмашки продюсерів.

Нагадаємо, зараз йде робота над «Росомахою 3» - останнім виходом Х'ю Джекмана в супергеройській франшизі. Прем'єра призначена на 3 березня 2017 року. 

Тегі: люди ікс
Sushchenko 11 липня 2016


Ім’я:
14 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 634
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 1738
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2370
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 1161
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1063