У Китаї скасували прем'єру «Джанго звільненого»


Новини: У Китаї скасували прем'єру «Джанго звільненого»

«Джанго звільнений» повинен був стати першим фільмом Тарантіно, який вийшов на китайському просторі.


Критерії китайського кіноринку на стільки непередбачувані, що можна чекати всього. Наприклад, сьогодні, за кілька годин до виходу прем'єри вестерну Квентіна Тарантіно «Джанго звільнений» кінотеатри Піднебесної скасували всі сеанси фільму.

За інформацією місцевих ЗМІ, це було зроблено на вимогу прокатника фільму в Китаї China Film Group Corporation, який послався на «технічні проблеми». Як повідомляють очевидці, в одному кінотеатрі сеанс був перерваний через кілька хвилин після початку.

Прокатник картини і китайські наглядові органи ніяк не прокоментували зняття фільму з прокату. При цьому агентства наводять слова неназваного джерела з китайської кіноіндустрії, за словами якого причиною заборони «Джанго» стали сцени оголеної натури.

Кіностудія Sony Pictures заявила, що фільм вийде в китайський прокат у дещо зміненому варіанті. А саме, режисер картини погодився зробити з'являється в кадрі кров менш яскравою. Крім того, бризки крові стали розлітатися на меншу відстань. При цьому творці картини пообіцяли, що хронометраж стрічки ніяк не зміниться, та й епізоди з фільму залишаться недоторканими.

Раніше жоден фільм Квентіна Тарантіно не виходив в китайському прокаті. Дія оскароносного «Джанго звільненого» відбувається на Дикому Заході. За сюжетом, раб-втікач Джанго в компанії «мисливця за головами» намагається звільнити свою дружину з рабства. 

Нагадаємо, що крім стрічки Тарантіно, зміни повинні були відбутися і в інших великомасштабних картинах. Зокрема, у стрічці «Війна світів Z», де персонажі обговорюють, який регіон міг стати джерелом інфекції, що перетворює людей на зомбі, і приходять до висновку, що це Китай. Зрозуміло, творці вирішили змінити цей фрагмент - по всій видимості, герої вважатимуть батьківщиною зомбі якийсь інший регіон.

Також відредагують сюжет і творці «Залізної людини 3». У нову версію увійдуть додаткові епізоди, зняті спеціально для глядачів з КНР. У адаптованому варіанті з'явиться популярна в Китаї актриса Бінбін Фань. 

Sushchenko 11 квітня 2013


Ім’я:
25 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 314
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 268
Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 192
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 370