У Китаї створять дублікат «Титаніка»


Новини: У Китаї створять дублікат «Титаніка»

У своє перше плавання судно відправиться в 2016 році.


Один із найзаможніших людей Австралії Клайв Палмер анонсував закладення точної копії знаменитого круїзного лайнера «Титанік», який трагічно затонув під час свого першого рейсу 14 квітня 1912 року після фатального зіткнення з айсбергом в Атлантичному океані.

Мільярдер є завзятим шанувальником однойменної екранізації Джеймса Кемерона. Тому Палмер має намір зберегти зовнішність попередника корабля компанії «Уайт Стар Лайн», який є другим з трьох пароплавів-близнят типу «Олімпік». Але що стосується обладнання, то пароплав буде оснащений самими останніми новинками систем навігації і безпеки.

За словами Палмера будуватися корабель буде на верфях китайської державної компанії CSC Jinling. За дизайн інтер'єрів відповідала фінська компанія Deltamarin.

Після створення новий гігант буде відданий в експлуатацію компанії Blue Star Line.

Перше плавання судно здійснить у 2016 році. Його маршрут буде таким же, як і у оригіналу - Саутгемптон - Нью-Йорк.

Планується, що «Титанік 2» буде ходити в північній півкулі, здійснюючи трансатлантичні рейси між Європою і Північною Америкою.

На даний момент більше 40 тисяч людей вже виявили бажання стати пасажирами корабля, багато з них готові заплатити будь-які гроші за квитки.

Нагадаємо, що фільм-катастрофа 1997 року, знятий Джеймсом Кемероном, в якому показана загибель легендарного лайнера «Титанік». Головні ролі в стрічці виконали Кейт Уінслет (Роза Дьюітт Бьюкейтер) і Леонардо Ді Капріо (Джек Доусон). Герої фільму, будучи членами різних соціальних верств, закохалися одне в одного на борту злощасного корабля, який здійснював свій рейс через Атлантичний океан в 1912 році.

«Титанік» встановив рекорд, ставши найприбутковішим фільмом за всю історію кінематографа, зібравши в прокаті в усьому світі понад 1,8 мільярдів доларів, і утримував це досягнення протягом 12 років, поки воно не було побито фантастичним фільмом того ж режисера, «Аватар». 

Sushchenko 19 лютого 2013
Like

Ім’я:
29 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


"Форсаж 9". Перший тизер "Форсаж 9". Перший тизер

Трейлер – у п'ятницю.

28 січня 2020 0 300
Зводи маму в кіно Зводи маму в кіно

БФ Життєлюб запрошує киян «золотого» віку на відкритий показ фільму «Мої думки тихі».

28 січня 2020 1 273
400 років у пошуках таємниці толоки 400 років у пошуках таємниці толоки

Презентовано офіційний постер фільму Михайла Іллєнка

28 січня 2020 0 137
Джекі Чан в трейлері бойовика "Авангард" Джекі Чан в трейлері бойовика "Авангард"

Прем'єра – 23 квітня.

28 січня 2020 0 208