У Лос-Анджелесі роздали "Порно-Оскари"


Новини: У Лос-Анджелесі роздали
У Лос-Анджелесі були вручені призи AVN Awards, іменовані також "Порно-Оскарами".
Як і минулого року, особливим успіхом у журі та глядачів, які брали участь в онлайн-голосуванні, користувалися пародії. Безумовним тріумфатором церемонії 2012 року можна вважати "The Rocki Whore Picture Show" - пародію на "Шоу жахів Роккі хоррора", театральні та телевізійні версії цієї картини, яка, в свою чергу, була екранізацією популярного мюзиклу, що користується незмінним успіхом у США майже 40 років . Ця пародія отримала відразу 9 премій: "краща комедійна пародія", "краща режисура пародії", "кращий пародійний сценарій", "краще художнє оформлення", "краща редакторська робота", "кращий монтаж", "краще не сексуальне вистава", " кращий маркетинг "і" кращий DVD про зйомки ".
Три "Порно-Оскари" дісталися пародії на Елвіса Преслі (Vivid Entertainment): "кращий актор" (Дейл ДаБоун), "краща оригінальна пісня" і "кращий саундтрек".
Двічі на сцену піднімалися творці пародії на фільм "Спайдермен". Їм були вручені премії за "кращу пародію на драму" і "кращу кінематографію".
Крім того, журі відзначило преміями пародії на "Алісу в Країні Чудес" ("кращий анімаційний фільм") і на телесеріал "Star Trek: The Next Generation" ("кращий актор другого плану").
Всього ж було вручено близько 100 премій. І назви багатьох номінацій ЗМІ соромляться повторювати. Серед них - "краща сцена групового сексу", "кращий BDSM-реліз" та інші.

Журі виділяло серед інших високобюджетні проекти (до яких відносяться майже всі пародії, що вийшли в 2011 році). Творці подібної продукції змушені були передбачити окрему статтю бюджету на захист товару від "піратів". При цьому в інтернеті ними вільно поширювалися не тільки рекламні ролики, а й окремі фрагменти, що, як показала практика, помітно підвищує інтерес публіки до такого роду продукції. 

Катя Зиновьева 23 січня 2012


Ім’я:
29 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 85
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 234
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 146
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 617
Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини Леслі Грейс отримала роль Бетдівчини

Дочка комісара Гордона.

22 липня 2021 0 599