В "Нестримних 3" нове зоряне поповнення


Стівен Сігал і Мел Гібсон можуть приєднатися до "Нестримних 3".

Кілька болгарських веб-видань з посиланням на інсайдерів розмістили інформацію про те, що участь Стівена Сігала в третій частині бойовика "Нестримні" вже підтверджена.

Чутки про можливу участь актора в проекті Сильвестра Сталлоне ходили ще з виходу першої частини. Однак у сіквелі Сігал так і не з'явився. Ще більше чуток з'явилося напередодні третьої частини бойовика, але і цього разу ніхто з учасників знімального процесу не підтверджує інформації. Але й не спростовує її.

Тепер це "підтвердження" якимсь чином спливло в Болгарії. Але болгарські видання пішли ще далі - і напророкували зйомки в "Нестримних 3" ... Мелу Гібсону. Ім'я останнього раніше ніяким чином не пов'язували з проектом, що в деякому сенсі робить цю інформацію і сумнівної, і ймовірною одночасно.

Більше того, за словами інсайдерів, Мел Гібсон може зіграти в «Нестримних 3» «поганого хлопця» - головного антагоніста. Однак ця роль може дістатися і Сігалу - продюсери нібито чекають виходу «Мачете вбиває», де актор (вперше за свою кар'єру!) виступить в образі головного антагоніста.

Реліз бойовика «Нестримні 3» призначений Станом на 15 серпня 2014 року. 

Катя Зиновьева 08 липня 2013


Ім’я:
28 вересня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 08 липня 2013 20:47
0
Что за чушь? Гибсон раньше упоминался в связи с проектом - как режиссер как минимум, а то и как актер! Да и Сигал уже в первом Мачете был плохим парнем!
.

популярні новини


Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна» Камбербетч у трейлері фільму «Котячі світи Луїса Вейна»

Про художника, який малював котів.

24 вересня 2021 0 402
Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2» Кріс Гемсворт у тизері «Тайлера Рейка 2»

Ще одна операція з порятунку.

26 вересня 2021 0 243
Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі» Меган Фокс у трейлері горора «Ікла ночі»

Так, про вампірів.

25 вересня 2021 0 384