В Одесі стартував "Кінологос-2013"


Новини: В Одесі стартував

Переможці заходу визначаться 22 серпня.

Сьогодні в Одесі стартував п'ятий міжнародний фестиваль екранного та сценічного мистецтв "Кінологос-2013". На конкрусі представлені творчі роботи з України, Росії, Білорусі, Молдови, Вірменії та інших країн ближнього зарубіжжя.

Як зазначив заслужений працівник культури України, доктор мистецтвознавства Дмитро Ломанчук: "Незважаючи на фінансову кризу, для проведення заходу ми знайшли спонсорів серед неурядових організацій та ділових кіл. Бажання брати участь у фестивалі виявили приватні та державні телерадіокомпанії, які покажуть свої кращі фільми про народні звичаї і обряди, а також документальні картини на історичну та духовну тематику. Журі очолює лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка кінорежисер Леонід Мужук".

Не залишилося осторонь і сценічне мистецтво. На заході будуть представлені мініспектаклі, народні, козацькі, сучасні естрадні та інші пісні, хореографія і оригінальний жанр.

Цього року переможця фестивалю у номінації «Екранне мистецтво» чекає міжнародна кінопремія «Логос-Sinema» імені Віктора Василенка. Всі учасники фестивалю отримають пам'ятні дипломи та спеціально виготовлені в Києві медалі.

Результати фестивалю будуть відомі 22 серпня.

Нагадаємо, що міжнародний фестиваль сценічного та екранного мистецтва «Кінологос» заснований однойменним об'єднанням кінематографістів, Асоціацією працівників культури і мистецтва України та Національною спілкою журналістів України.

До участі у номінації «Екранне мистецтво» допускаються фільми на історичну та духовну тематику, фільми про народні звичаї та обряди, а також документальні фільми на будь-яку іншу тематику.

У той же час, до участі у фестивалі не допускаються фільми, створені на замовлення, які є звітом про діяльність проектів або організацій, рекламні ролики компаній або політиків, а також навчальні фільми.

Крім того, участі в номінації «Сценічне мистецтво» допускаються мініспектаклі або фрагменти вистав, народні, козацькі, сучасні естрадні, а також авторські пісні, хореографічні номери та номери в оригінальному жанрі. 

Sushchenko 20 серпня 2013


Ім’я:
30 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 176
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 377
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 250
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 302
Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 443