На Київському МФ короткометражок відкриють кіношколу


Новини: На Київському МФ короткометражок відкриють кіношколу

Закордонні та українські експерти поділяться досвідом з молодими кінематографістами.

В рамках II Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF 2013), котрий пройде у Києві з 24 по 28 квітня, вперше пройде кіно школа «ShortFilmSchool», лекторами якої виступлять міжнародні та українські експерти в області кіно.

Вже в назві кіношколи («ShortFilmSchool») криється основна філософія проекту та фестивалю, за короткий термін, в структурованій формі передати слухачам досвіт та знання тих, хто йде в ногу з світовим кіно процесом. Можливо для когось це буде більш корисним аніж роки навчань в кіновузах. «ShortFilmSchool» об’єднає учасників та гостей Фестивалю, яким є що сказати. В першу чергу «ShortFilmSchool» буде цікава студентам кіновузів , представникам кіно та медіа індустрії, але знайде відгук в серцях і просто спраглих до нових знань так цікавих людей. Протягом п’яти інформативно-насичених днів аудиторія матиме змогу побувати на лекціях та майстер-класах від компетентних зарубіжних та вітчизняних кінематографістів.

Формат кіношколи передбачає засвоєння теоретичного матеріалу шляхом виконання практичних завдань, котрі будуть давати лектори або отримання інформації в інтерактивному форматі. Коло питань, що будуть винесені на обговорення є надзвичайно різноманітним – від створення повноцінного фільму лише за допомогою фотографій, організації музичного супроводу в анімаційних фільмах до створення без бюджетного, незалежного та експериментального кіно.

Стати учасником кіношколи може кожен. Навчання у кіношколі безкоштовне, учасники сплачують тільки час перебування в креативному просторі «Часопис», за форматом закладу. 20 щасливчиків за результатами конкурсного відбору отримають можливість відвідувати «ShortFilmSchool» без сплати за час перебування. Бажаючі безкоштовно навчатися у кіно школі мають заповнити електронну аплікаційну форму до 22 квітня. Про результати відбору буде повідомлено індивідуально не пізніше 24 квітня. Всім, хто не пройшов відбір, проте все одно хоче отримати цінну інформацію, можна буде потрапити на лекції, проте вже за спеціальним тарифом креативного простору Часопис для слухачів кіношколи, або ж скористатися акційною пропозицію та придбати абонемент на всі лекції «ShortFilmSchool» за спеціальною зниженою ціною.

Мова лекцій: українська, російська, англійська, німецька. Передбачено синхронний переклад кожного заходу. 

Катя Зиновьева 18 квітня 2013


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 766
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1070
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 525
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 322
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 884