В столиці пройде Amnesty International кіномарафон


Новини: В столиці пройде Amnesty International кіномарафон

До Всесвітнього дня прав людини Amnesty International в Україні запрошує на кінопокази фільмів на правозахисну тематику. Вхід вільний.

5 грудня, кінотеатр «Кінопанорама»:

15:40 – Короткометражки

БОРОТЬБА ЧЕРЕЗ КАРИКАТУРИ / 2015 / 25 хв.
Познайомтеся із Зунаром, безстрашним карикатуристом, чиї роботи зображують темну сторону Малайзії і є голосом людей, що обурені нестримною корупцією та політичними репресіями. На жаль, керівництво країни не любить політичну сатиру та гумор. Роботи Зунара під забороною і його арештовано. Цей короткометражний фільм про сильну особистість, його карикатури та труднощі, що стають на його шляху. Зунар демонстративно заявляє: «Я малюватиму до останньої краплі чорнила!».

СТАТТЯ 18 / 2014 / 21 хв.
Прийняття у 2011 році новою владою М’янми закону проти мирних зборів та маршів викликало хвилю обурення та протестів серед місцевих громадських активістів. Стаття 18 закону дозволяла негайний арешт та кримінальне переслідування протестувальників. Цей короткометражний фільм розповідає історію декількох громадських активістів, яких було заарештовано за цією статтею. Багатий на візуальні метафори, фільм завершується відвертою сповіддю режисера і розкриває небезпечну природу режиму, що хоче видаватись демократичним, але насправді таким не є.

САЛЬВАДОР: ЖИТТЯ ЗА БУДЬ-ЯКУ ЦІНУ / 2013 / 24 хв.
Дві третини жінок світу живуть в країнах, де аборти дозволені з низки соціальних, економічних та особистих причин. В інших країнах вони дозволені лише у випадках зґвалтування, аномалії плоду або загрози життю жінки. Але у Сальвадорі аборти заборонено за будь-яких обставин. Гірше того, викидень або народження мертвої дитини також можуть кваліфікувати як аборт або зумисне вбивство, за що жінки відбувають десятки років у в’язниці.

17:30 – СІЛЬ ЗЕМЛІ / 2014 / 110 хв.
Останні 40 років Себастьян Сальґадо подорожує континентами, слідами мінливого людства. Він став свідком визначних подій нашої недавньої історії: міжнародних конфліктів, голоду та вигнання. Зараз він розпочинає дослідження незайманих земель, дикої флори та фауни, грандіозних ландшафтів у рамках масштабного фото-проекту, що присвячено красі нашої планети. Життя й праця Себастьяно Сальґадо постають перед нами такими, якими їх побачили його син Джуліано, що супроводжував батька під час його останніх подорожей, та відомий режисер Вім Вендерс.

6 грудня, «MediaHub»:

16:30 – ЗВІЛЬНИТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА (З.О.С.) / 2015 /+ дискусія
Історія Олега Сенцова, українського режисера та сценариста, що був затриманий російськими спецслужбами в Криму. За його словами, спецслужби катували його, аби вибити зізнання, проте сам Олег Сенцов ніколи винним себе не визнавав. Міжнародна кінематографічна спільнота влаштовує акції на його підтримку, прагнучи якнайшвидшого звільнення режисера. Розповідь про обставини його справи та людей, які намагаються врятувати Олега Сенцова від жахливого покарання.

18:00 – E-TEAM / 2014 / 90 хв. + дискусія
Прем‘єра в Україні.
Коли у країнах-заручницях безжальних диктаторів відбуваються масові вбивства та порушення прав людини, правозахисна організація Human Rights Watch відправляє свою команду екстреного реагування – E-Team – щоб задокументувати воєнні злочини та розповісти про них всьому світу. Режисери фільму запрошують нас на передову Сирії та Лівії, де шрапнелі, воронки від снарядів та могили без опізнавальних знаків стають доказами координованих атак Башара Аль-Асада та нині покійного Муамара Кадафі.

Всі фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Sushchenko 01 грудня 2015


Ім’я:
27 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 153
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 443
Каннський кінофестиваль-2021: переможці Каннський кінофестиваль-2021: переможці

У Каннах роздали нагороди.

17 липня 2021 0 1596
Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна» Джордан зіграє в новій версії «Афери Томаса Крауна»


Ідеальне пограбування.

18 липня 2021 0 1013
Marvel знайшли режисера для нового «Блейда» Marvel знайшли режисера для нового «Блейда»

У головній ролі – Махершала Алі.

20 липня 2021 0 702