У столицю приїде «Короткий метр з Нідерландів»


Новини: У столицю приїде «Короткий метр з Нідерландів»

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

З 18 червня в столичному Культурному центрі «Кінотеатр« Київ »» глядачам покажуть «Короткий метр з Нідерландів».

Кінопоказ складається з двох програм: 

ПРОГРАМА 1

97%

Драма / 8:00

Режисер: Ben Brand

Їдучи в метро, ​​Берт отримує на свій телефон повідомлення, що дівчина його мрії знаходиться поблизу. 97% збіг! Тепер він тільки повинен знайти її, перш ніж поїзд добереться до кінцевої.

ЗАЛИШСЯ ЗІ МНОЮ

Драма / 8:43

Режисер: Martijn de Jong

Віллем на пенсії. Він намагається досконально вивчити побутову техніку до дрібниць і навчити всім тонкощам свою дружину Джоану. Вона, здається, не в захваті від захоплення чоловіка ... Чи це тільки на перший погляд?

ШОФЕР

Драма / 9:40

Режисер: Guido van Driel

Шофер Роберт забирає хлопчика на шкільному подвір'ї. Вони проводять день разом, спілкуючись. На жаль, така можливість випадає не часто ...

ЙОРКА

Анімація / 8:00

Режисер: Michiel Wesselius

Життя триває, незважаючи ні на що, хоч вже не може бути таким, як раніше. Головний герой фільму помирає, але його тінь не поспішає залишати близьких людей, зависаючи на кінці телефонного дроту або на ігровому майданчику. Все це наштовхує на глибокі роздуми ...

СУПЕР

Анімація / 10:36

Режисер: Johan Klungel

Головний герой губиться в спокусливому світі привабливих упаковок. Коли його фантазія перетворюється в нічне чудовисько, він відкриває новий світ за фасадом супермаркету.

OFF GROUND

Драма / 12:30

Режисер: Boudewijn Koole

Поважна жінка і 12-річний хлопчик з'єднані один з одним як ланки ланцюга. Вони змінюють позиції, не втрачаючи зв'язку один з одним. Дивна гра, розіграна матір'ю та її дитиною. Химерне танго на одному диханні. Слабкі посмішки. Дихання ... Але настає момент, коли жінка несподівано розводить руки ...

ЧЕРВОНИЙ МЛИН

Анімація / 5:00

Режисер: Esther Urlus

У фільмі досліджують розвиток технік кінематографа. Глядач поринає в новий всесвіт форми і кольору, магія якого дійсно здатна зачарувати.

ПОЗАДУ

Драма / 8:13

Режисер: Boudewijn Koole

Колись, давно, конфлікт з матір'ю сильно зіпсував героїні життя. З роками зажило тіло, але не душа. І ось, коли мати повертається в свій колишній будинок, у дівчини з'являється шанс поставити крапку в давній історії.

ФАЛЛІН ФЛОЙД

Анімація / 8:51

Режисер: Albert 't Hooft & Paco Vink

Гумористична драма. Флойд, якого залишила подруга, страждає від проблем. Поруч з ним з'являється маленький демон, який прагне погубити його життя. Флойд повинен пройти через важкі випробування, перш ніж почати все спочатку.

ПРОГРАМА 2

СУПЕРМАРКЕТ MACNCHEESE

Анімація / 2:25

Режисер: Colorbleed Animation Studios

Біггі і Скінні влаштовуються на роботу в супермаркет, щоб заробити гроші на відпочинок. І коли їм пропонують швидкі гроші, погоджуються на аферу. Втім, герої швидко втрачають контроль над ситуацією.


ДІМ ПОНІ

Драма / 9:48

Режисер: Joost Reijmers

Еммі забороняють взяти її IPad на відпочинок, тому вона просить бабусю Кобу доглянути за кіньми, які живуть на комп'ютерній фермі. Завдання виявляється набагато важче, ніж очікувала бабуся.

МАНА

Анімація / 4:00

Режисер: Janis Joy Epping, Diana van Houten

Жук потрапляє в пастку, опиняючись під пісочним замком, який будують двоє дітей ... Змагаючись за володіння несподіваним подарунком, діти перетворюються на монстрів ... Невиважена наполегливість може призвести до фатальних наслідків ...

Я ЛЮБЛЮ ХУЛІГАНІВ

Анімація / 12:26

Режисер: Jan-Dirk Bouw

Головний герой - затятий футбольний фанат. Хлопець не пропускає жодного матчу улюбленого клубу і частенько опиняється у вуличних бійках. Ніхто не здогадується, що у зухвалого хулігана є таємниця, а особисте щастя для нього довгі роки залишається недосяжним.

НЕБЕСНА ВИСОТА

Драма / 15:20

Режисер: Joost Reijmers

У драг-дилера Медса є красуня-дружина і маленький син. Але хлопець не поспішає зав'язувати з минулим - легкі гроші видаються занадто великою спокусою. Однак, однієї ночі з Медси трапляється історія, яка повністю змінює його світ.

ГРА В ГРІ

Фантазія / 12:00

Режисер: Yasmijn Karhof

У триптиху ефектно візуалізовані інтимні моменти життя. Прості деталі заводять глядача в ефемерний світ, який буквально просякнутий відчуттям поезії і краси.

КРІЗЬ ТЕБЕ

Анімація / 7:55

Режисер: Lucette Braune

Йдучи в магазин, дівчина відчуває взаємодію з різними людьми. Деякі з них хотіли б залишити свій слід, але це не завжди вдається.

БАТУТ

Анімація / 2:30

Режисер: Maarten Koopman

Екран - як батут, на якому граються люди і тварини. Все здається нешкідливою і дещо беззмістовною розвагою, поки події не приймають несподіваний поворот.

ЯКОСЬ НА ДЕРЕВІ

Драма / 14:56

Режисер: Marleen van der Werf

Філін обожнює дерева. Сидячи на своєму улюбленому дубі, дівчинка зауважує справжні дива. Саме ті чудеса, які дорослі бачити просто не бажають, без жалю винищуючи дерева в лісі ... Зібравшись силами, Філін вирішує допомогти природі протистояти людській жорстокості.

Sushchenko 18 червня 2015


Ім’я:
12 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1062
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 755
Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель» Історія символу Парижа у трейлері драми «Ейфель»

Чим натхненна знаменита вежа?

10 червня 2021 0 517
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 314
Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4» Білл Скарсгард приєднався до «Джона Віка 4»

Друг чи ворог?

08 червня 2021 0 876