В Україні покажуть "Інше кіно"


Новини: В Україні покажуть

Захід має спонукальний девіз "Дивись! Відчувай! Міркуй!".

15 міст України охопила хвиля Першого фестивалю "Інше кіно", девіз якого "Дивись! Відчувай! Міркуй!".

Програма огляду включає в себе новинки міжнародних кінофестивалів і найяскравіші зразки авторського кінематографа, які побачать глядачі Києва, Одеси, Харкова, Донецька, Чернівців, Запоріжжя, Львова та інших міст.

Відкрила фестиваль одна з найяскравіших картин недавнього МКФ в Локарно - неспішне роуд-муві "Найсамотніша планета" (The Loneliest Planet). Постановником виступив один з найперспективніших незалежних режисерів Америки Джулія Локтєв. Картина розповідає про двох мандрівних закоханих, Алексе (Гаель Гарсія Берналь) і Ніке (Хані Фюрстенберг), які підкорюють височини Грузії. Пару супроводжує гід Дато, який допомагає їм правильно зорієнтуватися в навколишніх живописних ландшафтах. Подорож героїв фільму проходить цілком мирно і спокійно, поки не відбувається випадкова зустріч з трьома селянами. Трапляється незначний, здавалося б, інцидент, наслідки якого не змусять себе чекати. Крім Локарно, стрічка побувала на фестивалях Санденс, в Торонто і Нью-Йорку.

У пам'ять першої річниці смерті творця імперії Apple фестиваль покаже документальний фільм "Стів Джобс. Загублене інтерв'ю" (Steve Jobs: The Lost Interview) - одне з перших великих інтерв'ю з Джобсом, дане ним у 1995 році, де він відверто і дотепно розповідав про своє життя і гранично точно описав майбутнє комп'ютерних технологій. Плівка довгий час вважалася втраченою, і лише нещодавно була випадково виявлена ​​в гаражі режисера Пола Сена.

У статусі української прем'єри буде представлений фільм російського виробництва. Це режисерський дебют головного редактора журналу "Сеанс" Любові Аркус - неігрова стрічка "Антон тут поруч", світова прем'єра яка нещодавно з успіхом пройшла на Венеціанському фестивалі.

А Ізабель Юппер постане перед публікою в іронічній буддистської притчі про трьох ликах любові, створеної одним з найбільш шанованих сучасних корейських режисерів Сан-Су хоном. Картина "В іншій країні" (Da-reun na-ra-e-suh), як і попередні роботи майстра, була представлена ​​в основному конкурсі Каннського кінофестивалю цього року.

Приз ФІПРЕССІ і нагороду Альфреда Бауера за розширення горизонтів кіномистецтва отримала на останньому Берлінале екзотична чорно-біла стрічка португальця Мігеля Гомеша "Табу". Картину порівнюють з гучним "Артистом", хоча фільм Гомеша - повна протилежність картині Хазанавічусa. Якщо "Артиста" можна назвати імітацією німого кіно, то "Табу" - це, швидше, грайливий спогад про нього, розбавлений легкою меланхолією.

Пильне дослідження останніх годин життя легендарного японського письменника Юкіо Місіми показав Кодзі Вакамацу в своїй роботі "Місіма. Фінальна глава". Стрічка брала участь у каннському МКФ 2012 в програмі "Особливий погляд".

Головного призу - Золотої Пальмової гілки МКФ у Каннах 2012 - удостоїлася психологічна драма "Любов" від режисера Міхаеля Ханеке.

Екранізація культового роману Ірвіна Велша "Екстазі" із закрученим сюжетом, в якому досліджуються ейфорійні висоти і спустошливі глибини любовної хімії вийде на екрани з 18 листопада. А з 3 грудня покажуть один з хітів Кінотавра 2012 гостро драматичний фільм Олексія Мізгарева "Конвой".

Фестиваль "Інше кіно" буде проходити до 5 грудня.

У столиці можна буде побачити перераховані фільми в кінотеатрах "Київ", "Кінопанорама", "Флоренція", "Жовтень", "Ленінград", "Чапаєв" і "Магнат". 

Sushchenko 05 листопада 2012


Ім’я:
23 вересня 2021
Ваш коментар
Тарас
Тарас (Киев) 06 листопада 2012 10:11
0

Дуже хороший репертуар підібрали, молодці!
До повноти картини ще б "Пієту".
.

популярні новини


Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена Вашингтон у трейлері «Трагедії Макбета» Джоела Коена

Новое переосмислення Шекспіра.

23 вересня 2021 0 138
Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері» Серкіс і Еріво зіграють у «Лютері»

Повнометражний фільм про лондонського детектива.

23 вересня 2021 0 95
Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч» Том Генкс у трейлері фантастики «Фінч»

Том, робот і пес.

20 вересня 2021 0 367
«Хелловін вбиває». Фінальний трейлер «Хелловін вбиває». Фінальний трейлер

Майк Майєрс повертається у жовтні.

21 вересня 2021 0 240
Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо Перший тизер «Алеї жахів» Гільєрмо Дель Торо

«Він людина або чудовисько?»

17 вересня 2021 0 769