В Україні покажуть «Звичайну справу»


Новини: В Україні покажуть «Звичайну справу»

Фільм йтиме в окремих кінотеатрах Києва, Львова, Луцька, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Херсона, Івано-Франківська, Тернополя, Золочева і Трускавця.


Український режисер Валентин Васянович презентує свій повнометражний ігровий дебют «Звичайна справа», майже повністю профінансований за рахунок державних коштів та за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Фільм у жанрі трагікомедії розповідає про чоловіка середнього віку, який раптом вирішує змінити своє життя. Зробити це виявляється не так просто, і герой змушений боротися з чималими труднощами на шляху до своєї мрії.

Загалом фільм задумувався як короткометражний, та у 2006-2007 рр., під час навчання у школі Анджея Вайди, Валентин переписав сценарій, розвинувши свій короткий метр у повнометражну картину.

Фільм “Звичайна справа” виходить в прокат на 38-ти копіях, що включають 13 кінокопій та 25 цифрових копій DCP (Digital Cinema Package). Друк усіх копій теж профінансовано Державним агентством України з питань кіно.

З 7-го лютого показ фільму “Звичайна справа” стартує в окремих кінотеатрах Києва, Львова, Луцька, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Херсона, Івано-Франківська, Тернополя, Золочева і Трускавця.

Другу прокатну хвилю стрічки підтримає компанія B&H Film Distribution, тобто, у березні-квітні цього року фільм “Звичайна справа” ітиме також на всіх екранах мережі “Кінопалац”.
У стрічці знялися Тарас Денисенко, Віталій Лінецький, Леся Самаєва, Семен Фурман.

В Україні та за кордоном Валентин Васянович уже заявив про себе, як про талановитого документаліста. Зокрема, своїм фільмом “Протисонця”, що отримав приз міжнародного журі на одному з найбільш престижних кіномайданчиків світу - у Клермон-Феррані. «Звичайну справу» показали в конкурсі міжнародного кінофестивалю в Тірані (Албанія), її було включено до позаконкурсної програми фестивалю в Кералі (Індія). А міжнародне журі Одеського кінофестивалю оцінило стрічку як “крок до відродження українського кіно”, також режисер отримав нагороду від Міжнародної федерації кіноклубів (FICC) “Дон Кіхот”.

“Звичайна справа” – один з небагатьох українських фільмів за останні роки, який вийде в український прокат і буде показаний практично на всіх великих екранах країни. Нагадаємо, що першою стрічкою, що почала конкурувати із голівудським кіно в українських кінотеатрах, була картина “Той Хто Пройшов Крізь ВогоньМихайла Іллєнка, також створена за підтримки держави.
 

Sushchenko 05 лютого 2013


Ім’я:
05 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки» Каміла Кабельйо у першому трейлері «Попелюшки»

Прем'єра – 3 вересня.

03 серпня 2021 0 319
Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2» Гарді та Гаррельсон у новому трейлері «Венома 2»

Прем'єра – восени.

02 серпня 2021 0 423
Перший кандидат на роль Синього Жука Перший кандидат на роль Синього Жука

Новий герой кіновсесвіту DC.

03 серпня 2021 0 285
«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 853
Незабаром - зустріч з "Аннетт" Незабаром - зустріч з "Аннетт"

Фільм-відкриття Канн «Аннетт» вийде в український прокат у вересні

03 серпня 2021 0 290