В Україні пройдуть Х Дні польського кіно


Новини: В Україні пройдуть Х Дні польського кіно

У програмі огляду шість фільмів.

З 15 по 27 квітня в п'яти містах країни - Києві, Одесі, Вінниці, Харкові та Луцьку - пройде фестиваль «Х Дні польського кіно в Україні».

Українські глядачі зможуть подивитися шість кінострічок, одна з яких отримала премію «Оскар» в номінації «кращий фільм іноземною мовою».

Серед них:

БОГИ 
Режисер: Лукаш Палковський / 2014 / 112 хв. 

Незвичайна історія про бунтівника, який кинув виклик природі, владі і власним можливостям. Це фільм про першу вдалу польську пересадку серця, здійснену проф. Реліґою у місті Забже. Драматизм невдалих операцій, битва за кожен удар серця, великі амбіції і болісні поразки, самотність генія, який повстав проти своїх наставників і розпочав революцію у польській медицині. Яку ціну він заплатив за свій успіх?

ХОЧЕТЬСЯ ЖИТИ 
Pежисер: Мацей Пєпшица / 2013 / 107 хв.

«Хочеться жити» – це фільм, що базується на правдивих подіях. Це історія Матеуша, хворого ДЦП, який у ранньому дитинстві був визнаний лікарями «рослиною» і дебілом, з яким ніколи не буде контакту. Через 25 років з’ясувалося, що він цілком нормальна та інтелігентна людина. Фільм є хронікою життя героя.

ГРОМАДЯНИН
Режисер: Єжи Штур / 2014 / 108 хв.

У своїй новій комедії Єжи Штур висміює всіх і вся, не жаліючи при цьому навіть себе. Це його найсмішніша роль з часів «Сексмісії». Так само, як і попередня культова комедія, «Громадянин» показує, що незалежно від системи, в якій знаходяться поляки, вони завжди сміються над своїми вадами і всілякими «- ізмами».

НЕВЛОВИМЕ
Режисер:  Яцек Борцух / 2013 / 90 хв.

«Невловиме» – це пульсуюча емоціями історія кохання Міхала (Якуб Ґєршал) і Каріни (Маґдалена Берус), пари польських студентів, які знайомляться і закохуються один в одного, працюючи в сонячній Іспанії. Безтурботний літній роман переривається драматичною подією, що назавжди змінить життя героїв.

IДА
Режисер: Павел Павліковський / 2013 / 79 хв.

Молода черниця дізнається, що вона – єврейка, похрещена в дитинстві заради  порятунку від Голокосту. Разом зі своєю єдиною родичкою, усуненою від влади комуністкою, вона їде до рідного містечка. Це подорож у пошуках своєї особистості, любові і прощення.

ВАРШАВСЬКЕ ПОВСТАННЯ
Автор ідеї Ян Комаса, сценарій Ян Олдаковський, Пiотр Слівовський, Йоанна Павлюшкєвіч, діалоги Йоанна Павлюшкєвіч, Міхал Суфін  / 2013 / 85 хв.

«Варшавське повстання» – це перший на світі художній фільм, повністю змонтований з документальних матеріалів, що розповідає про зазначену історичну подію очами двох молодих репортерів, що є свідками повстанських битв. У фільмі використано автентичну кінохроніку 1944 року. Використовуючи сучасні технології колоризації і реконструкції аудіовізуальних матеріалів, а також запросивши до співпраці гроно знаменитих майстрів, автори реалізували проект, що не має світових відповідників.

ПАСАЖИРКА
Режисер:  Анджей Мунк, Вітольд Лєсєвіч / 1963 / 58 хв.

У натовпі туристів, що заходять на борт трансатлантичного корабля знаходиться німецьке подружжя, Вальтер і Ліза. Вони небагато знають про минуле один одного, але виглядають гармонійною парою. В одному з портів, до якого пристають під час рейсу на корабель сідає жінка, що нагадує Лізі когось, кого вона знала раніше, коли працювала в жіночих підрозділах СС в Освенцимі. 

Просимо також звернути Вашу увагу на два додаткові покази фільмів ВАРШАВСЬКЕ ПОВСТАННЯ та ПАСАЖИРКА, які матимуть місце у Києві по закінченні основної програми фестивалю.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
 

Sushchenko 09 квітня 2015


Ім’я:
28 липня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 10 квітня 2015 20:58
0
пусть покажут "4 танкиста и собака"!!!
.

популярні новини


Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла» Від Джеймса Вана. Трейлер горора «Втілення зла»

Творець «Астрала» і «Закляття» представляє.

26 липня 2021 0 222
Трейлер комедії «Погані домогосподарки» Трейлер комедії «Погані домогосподарки»

З Крістен Белл і Вінсом Воном.

27 липня 2021 0 162
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 414
Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 265
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 521