В Україні вперше стартує Чілдрен Кінофест

Увійти через
Реєстрація
 
В Україні вперше стартує Чілдрен Кінофест
 
Новини: В Україні вперше стартує Чілдрен Кінофест

Фестиваль пройде в семи містах України.

З 28 травня по 1 червня в Україні вперше пройде щорічний міжнародний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків - Чілдрен Кінофест. Епіцентром події стане Київ. Крім того, фестивальні події пройдуть в Одесі, Донецьку, Львові, Харкові, Дніпропетровську та Запоріжжі.

Програма Чілдрен кінофест включатиме міжнародну конкурсну програму, анімаційні добірки для дітей від 3 до 10 років, тематичні ретроспективи, а також інтерактивні ігрові майстер-класи на тему кінематографа. Організатором фестивалю виступає компанія Артхаус Трафік.

Директор Чілдрен Кінофест Денис Іванов: «Цього року, незважаючи на всі складнощі теперішнього часу, наша команда вирішила заснувати великий фестиваль кіно для дітей, де похід у кінотеатр був би одночасно і розвагою, і медіа-освітою. Вивчивши досвід дитячих кінофестивалів у Франції (Mon Premier Festival), Нідерландах (Cinekid), Чехії (Zlin Film Festival) і інших країнах, ми постаралися розробити концепцію, взявши те краще, що може бути втілене в українських реаліях».

У міжнародній конкурсній програмі Чілдрен кінофест змагатимуться сім повнометражних фільмів з різних країн світу для глядацької аудиторії віком від 10 років. Фільм-переможець буде визначений прямим глядацьким голосуванням.

Спеціальною подією Першого Чілдрен кінофесту стане ретроспектива фільмів Чарлі Чапліна, приурочена до 125-річчя з дня народження генія німого кіно. До неї увійдуть короткометражки і п'ять повнометражних стрічок про пригоди його знаменитого персонажа Бродяжки Чарлі, який у 2014 році також святкує сторічний ювілей.

Символом фестивалю стало совеня Чарлі-персонаж, створений на основі дитячого малюнка. Совеня зображене на першому постері Чілдрен кінофесту і назване на честь Чарлі Чапліна - людини, яка не тільки стояла біля витоків кінематографа, а й зумів об'єднати біля екранів людей різного віку.

Щороку Чілдрен Кінофест буде запрошувати громадських діячів на роль посла фестивалю , завдання якого полягає у популяризації ідей якісного дозвілля для дітей та формування різноманітного і насиченого культурного клітамата в Україні. Послом першого Чілдрен кінофесту стане Джамала - відома співачка, активістка «високого» напряму популярної культури.

Джамала: «Наші діти оточені величезною кількістю інформації. Вона надходить звідусіль - Інтернет, телебачення, радіо, кінотеатри. У таких умовах вкрай важливо фільтрувати цей потік, стежити за тим, чим діти «харчуються», на яких ідеалах і прикладах ростуть. Те насіння, яке ми посіємо в них сьогодні, проросте вже в їх дорослому житті. Тому не можна ставитися до дитячої культури як до чогось другорядного, адже саме в дитинстві багато в чому формуються особистості. Чілдрен Кінофест - це дуже своєчасне захід, незважаючи на те, що щільність подій в нашому дорослому житті зараз зашкалює. Діти ростуть і формуються навіть в часи революцій і воєн. Фестиваль дасть можливість побачити інше кіно для дітей - не тільки розважальне, а й повчальне, розвиваюче емоції. Але найголовніше, Чілдрен Кінофест - це простір, в якому діти, батьки, їхні родичі та друзі проводять час разом, з радістю і користю. Я щаслива підтримати проект, який близький моїм уявленням про популярній культурі: я вірю, що розваги можуть і повинні бути розумними, якісними і змістовними».

Організатори предствлять Чілдрен Кінофест і презентують перші фільми програми на першій прес-конференції фестивалю, яка відбудеться в Києві в день народження Чарлі Чапліна - 16 квітня.

Sushchenko 28 травня 2014
Коментарі
 
Ім’я
24 травня 2019
Ваш коментар

Підписатися на обговорення
Гость
Гость 28 травня 2014 07:26
Гость 27 мая 2014 15:27
Здравствуйте! Где посмотреть расписание феста? И где можно купить билеты? Спасибо!

напишите на admin собака kino-teatr.ua
Рейтинг повідомлення: 0
 
Гость
Гость 27 травня 2014 15:27
Здравствуйте! Где посмотреть расписание феста? И где можно купить билеты? Спасибо!
Рейтинг повідомлення: 0
 
root
root (Киев) 23 травня 2014 12:05
Татьяна 23 мая 2014 10:45
где достать билеты (пригласительные) на чилдрен фест?
напишите на admin собака kino-teatr.ua
Рейтинг повідомлення: 0
 
Татьяна
Татьяна 23 травня 2014 10:45
где достать билеты (пригласительные) на чилдрен фест?
Рейтинг повідомлення: 0
 

популярні новини

Перший володар "Золотого Дюка" відомий

Британський режисер Майк Лі на 10-му Одеському міжнародному кінофестивалі отримає “Золотого Дюка” за внесок у кіномистецтво

24 травня 2019

0
70

Додому в Каннах

На Лазуровому узбережжі відбулася гучна прем’єра українського фільму «Додому»

24 травня 2019

0
69

"Одного разу в Голлівуді". Новий трейлер

Прем'єра – восьмого серпня.

21 травня 2019

0
219

Памфір на Лазуровому узбережжі

Український проект Дмитра Сухолиткого-Собчука представили на пітчингу в рамках Каннського кінофестивалю

21 травня 2019

0
191

 fk tw