В український прокат виходить «Мьобіус» Кім Кі-Дука


Новини: В український прокат виходить «Мьобіус» Кім Кі-Дука

Світова прем'єра стрічки відбулася на Венеціанському МКФ.

16 січня українські глядачі зможуть оцінити нову роботу головного корейського режисера - провокатора Кім Кі- Дука під назвою «Мебіус».

Прем'єра стрічки відбулася у позаконкурсній програмі Венеціанського МКФ . На 43-й «Молодості» останній фільм Кім Кі- Дука був спеціальним подією фестивалю.

За сюжетом, постійні зради чоловіка запалили у душі дружини ненависть, яка руйнує її зсередини. Героїня прагне помсти, але завдає фатальної рани своєму синові. Приголомшена власною провиною, жінка зникає. Намагаючись виправити ситуацію чоловік зрештою відрізає свій член – джерело сімейних нещасть. Він цілком присвячує себе синові. Зрештою рана поступово загоюється. Однак коли дружина повертається додому, на родину чекає ще дужчий жах занепаду.

«Мьобіус» повторив маршрут попередньої роботи Кім Кі-Дука: 2012 року  «П’єту» на «Молодість» привезли з Венеції, де вона отримала "Золотого лева" та ще 3 нагороди.

Роком раніше, на 41-й «Молодості», фільм «поганого хлопця» корейського кіно «Аріранґ» показували у «Спеціальних подіях». Того року стрічка перемогла в програмі «Спеціальний погляд» Каннського кінофестивалю-2011.

2002 року Кім Кі-Дук очолив міжнародне журі «Молодості». Тоді режисер привіз до Києва дві свої нові роботи, «Адреса невідома» та «Поганий хлопець».

«Мьобіус» покажуть у Києві, Харкові, Одесі та Донецьку.

Нагадуємо, сьогодні в прокат виходить «Борґман» Алекса ван Вармердама.

Кім Кі-Дук відомий ще й як живописець. 5 років життя майбутній режисер провів у церкві для незрячих, плануючи стати священиком. Там він захопився мистецтвом. Після навчання в Парижі певний час подорожував Європою й виставляв свої картини. Отримав кілька нагород за свої сценарні роботи. Дебютний фільм «Крокодил» режисер зняв 1996 року. Міжнародну увагу привернула третя робота Кім Кі-Дука – «Готель «Клітка для птахів» (1998), проте справжнім проривом стала картина «Острів» (1999). Її показали на кінофестивалях у Санденсі та Венеції. «Реальну вигадку» (2000) режисер зняв десятьма камерати усього за 200 хвилин. Стрічку «Весна, літо, осінь, зима і знову весна» (2003), відзначили призами на фестивалях у Сан-Себастьяні та в Локарно. За фільм «Самаритянка» (2004) Кім Кі-Дук отримав «Срібного ведмедя» за найкращу режисуру на Берлінале, а його стрічку «Порожній будинок» номінували на венеційського «Золотого лева». Наступну стрічку Кім Кі-Дука «Напнута тятива» (2005) показали на відкритті програми «Особливий погляд» в Каннах, а фільм «Час» (2006) відкривав фестиваль у Карлових Варах. «Подих» (2007) номінували на Золоту пальмову гілку Каннського фестивалю.

 

 

Sushchenko 16 січня 2014


Ім’я:
13 червня 2021
Ваш коментар
PROFE7OR
PROFE7OR (Сумы) 20 січня 2014 18:21
0

Проверенный многими лентами режиссёр, должен выдать особый, нестандартный взгляд.
.

популярні новини


«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 845
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 404
Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця» Ван Дамм в Україні. Трейлер «Останнього найманця»

Екшн-комедія Netflix, яку знімали в Києві.

08 червня 2021 1 1146
У «Джокера» буде сиквел У «Джокера» буде сиквел

Сценарій напише автор першого фільму Тодд Філліпс.

31 травня 2021 0 2170
Пальмова Гілка Джоді Фостер Пальмова Гілка Джоді Фостер

Актриса відкриє 74-й Каннський кінофестиваль

02 червня 2021 0 2017