"Вечори французького кіно": програма


Новини:

Фестиваль проходить з 25 січня 2017 року найбільших містах України. До програми увійшли п'ять картин за участю таких відомих зірок, як Маріон Котійяр, Луї Гаррель, Одрі Тоту, Мелані Лоран і Береніс Бежо.
 
«Вечори французького кіно» відкриває «Ілюзія любові» Ніколь Гарсії - чуттєва мелодрама з конкурсної програми Каннського кінофестивалю. Фільм розповідає історію Габріель, яка досліджує свою сексуальність, стаючи білою вороною в очах консервативного суспільства післявоєнної Франції. У головних ролях - Маріон Котійяр і Луї Гаррель.
 
Панораму ХХ століття через призму доль однієї сім'ї покаже картина «Вічність» Чаня Анг Хунга. Головні ролі виконали француженки Одрі Тоту, Мелані Лоран і Береніс Бежо. Візуальну досконалість фільму забезпечив канський лауреат, улюблений оператор Вонга Кар Вая Лі Пінбінь.
 
У програмі фестивалю - «Комівояжер», нова робота іранця Асгар Фархаді, чия мелодрама «Розлучення Надера і Сімін» свого часу отримала «Оскар» за кращий фільм іноземною мовою. «Комівояжер», історія про пару акторів, які переїжджають в новий будинок, теж претендує на премію Американської кіноакадемії - недавно стало відомо, що стрічка увійшла в шорт-лист цього року. Прем'єра картини відбулася на Каннському кінофестивалі, де фільм був відзначений призами за кращу акторську роботу і кращий сценарій.
 
«Прекрасні дні в Аранхуесі» - новий фільм Віма Вендерса, знятий французькою мовою за мотивами однойменної п'єси драматурга Пітера Гандке. У центрі сюжету - чоловік і жінка, які розмовляють на терасі. Письменник, який спостерігає за ними, створює книгу, чи то підслуховуючи співрозмовників, то чи уявляючи їх. Прем'єра стрічки відбулася в конкурсній програмі Венеціанського кінофестивалю. Фільм був знятий у форматі 3D, зйомки проходили на території вілли Сари Бернар.
 
Анімацію в програмі «Вечорів французького кіно» представляє «Червона черепаха» - стрічка, створена спільними зусиллями Франції та Японії. Це історія людини, що зазнала корабельної аварії і яка опинилася на безлюдному тропічному острові. Автором «Червоної черепахи» виступив Міхаель Дюдок де Віт, лауреат премій «Оскар», BAFTA і «Сезар». Продюсував стрічку знаменитий Ісао Такахата, який разом з Хаяо Міадзакі є творцем анімаційної студії «Гинули».
 
«Вечори французького кіно» будуть проходити в Україні з 25 січня по 1 лютого. За традицією, колекцію нових і кращих французьких фільмів представляють Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні та компанія «Артхаус Трафік».

У Києві фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами. 

Sushchenko 29 грудня 2016


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 418
8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу 8-й Чілдрен Кінофест завершив роботу

І оголосив переможців

08 червня 2021 0 2050
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1991
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1178
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1159