Увійти через
facebook google
 

«Великий Гетсбі» став екранізацією першої версії роману


Новини: «Великий Гетсбі» став екранізацією першої версії роману

Прем'єра стрічки відбудеться на Каннському фестивалі 15 травня.


Чим ближче прем'єра драми База Лурмана «Великий Гетсбі», тим більше цікавих подробиць з нею починає спливати. Так, стало відомо, що сценарій майбутнього фільму є екранізацією ранньої версії роману Френсіса Скотта Фіцджеральда, відомої як «Трімалхіон», яка відрізняється своєю похмурістю і жорстокістю.

Про такуї інформації повідомив дослідник творчості американського письменника і консультант фільму Джеймс Л.В. Вест-третій. За його словами, в «Трімалхіоні» образ Гетсбі - більш загадковий і лякаючий.

«Він наполегливіше й обережніше, в ньому прихована якась жорстокість, якої насправді не видно в "Великому Гетсбі"», - сказав Уест. Також він підкреслив, що між сюжетами «Трімалхіони» і «Великого Гетсбі» майже немає різниці, але читати ранню редакцію 1924 року, опубліковану Університетом Кембриджа - все одно, що слухати улюблену пісню у новій тональності. Зокрема, в «Трімалхіоні» Фіцджеральд до останнього не розкриває історію особистості Гетсбі, викликаючи у глядача відчуття, що герой - німецький шпигун чи вбивця. Також в історії є кілька епізодів, які розкривають образ Гетсбі саме з цієї темної сторони. У майбутній стрічці Леонардо ді Капріо зіграє персонажа саме з першої редакції.

За словами Лурмана, «Трімалхіон» дуже допоміг йому при написанні сценарію, особливо для виведення образу Гетсбі, а ді Капріо постійно носив примірник книги з собою на знімальний майданчик.

Якщо звернутися до історії, то Трімалхіон (Trimalchio) - це персонаж давньоримського роману «Сатирикон» Петронія Арбітра, вільновідпущенник який розбагатів. Він є головним персонажем самого обширного зі збережених фрагментів роману. Malchio відповідає давньогрецькому αηδής - супротивний, tri-malchio - тричі противний - Трімалхіон. У «Сатириконі» це людина, котра влаштовує пишний, але позбавлений смаку бенкет. Видавець попросив Фіцджеральда змінити назву книги, так як знайшов його символізм занадто складним для читача.

Нагадаємо, що картина «Великий Гетсбі» вийде на українських екранах 16 травня 2013. Головні ролі в ньому виконують, крім Леонардо ді Капріо, Кері Малліган, Тобі Магуайр і Джоел Еджертон

Sushchenko 22 квітня 2013
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці" Ніл Патрік Гарріс зіграє в "Матриці"

How I Meet Your Neo.

16 жовтня 2019 0 154
"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 253
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 320
Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби" Терон, Кідман і Роббі в трейлері "Секс-бомби"

Драма про гучний скандал.

16 жовтня 2019 0 121
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 231