Венеціанский кінофестиваль оголосив список членів журі


Новини: Венеціанский кінофестиваль оголосив список членів журі

Венеціанський кінофестиваль оголосив членів свого журі, які будуть судити фільми цього року.

Очолить журі режисер Даррен Аронофські, чиї останні три фільми були представлені на Венеціанському кінофестивалі, серед яких «Рестлер», який узяв в 2008 році венеціанського «Золотого лева» і «Чорний лебідь», який отримав п'ять номінацій на премію «Оскар».
Журі буде включати американського режисера Тодда Хейнса, чий фільм «Мене тут немає» отримав спеціальний приз журі на Венеціанському кінофестивалі в 2007 році, французький режисер Андре Тешіне, чий перший фільм «Поліна йде» відкривав Венеціанський кінофест в 1969 році. Крім того, серед членів журі опиняться італійський режисер Маріо Мартоне, який минулого року представив у Венеції свій фільм «Ми вірили» і італійська актриса Альба Рорвакер, що також представляла на кінофорумі фільм «Самотність простих чисел».
Серед інших членів журі - музикант Девід Бірн і візуальний художник Еджія-Лііса Ахтіла. Бірн, колишній лідер музичної групи Talking Heads, працював над саундтреками до безлічі фільмів, включаючи і дев'ятикратного володаря премії «Оскар» «Останній імператор». Ахтіла ж була постійним відвідувачем на Венеціанському бієнале образотворчих мскусства, побувавши там востаннє в 2005 році.
Торік на 67-му Венеціанському кінофестивалі розгорівся скандал через підозри в суб'єктивному рішенні журі - володаркою "Золотого лева" стала Софія Коппола, близька подруга режисера Квентіна Тарантіно, який очолював журі у минулому році.
Шістьдесят восьмий Венеціанський кінофестиваль пройде з 31 серпня по 10 сенбяря 2011 року. Вже відомо, що фільмом-відкриттям кінофесту стане фільм Джорджа Клуні «Березневі іди».
Катя Зиновьева 10 липня 2011


Ім’я:
17 вересня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай» Хоакін Фенікс у трейлері драми «Давай, давай»

Можливо, один з претендентів на Оскар.

16 вересня 2021 0 174
Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків» Трейсі Морган зіграє у сиквелі «Близнюків»

Так, третього брата.

16 вересня 2021 0 169
Помер Жан-Поль Бельмондо Помер Жан-Поль Бельмондо

Актора не стало на 89 році життя.

06 вересня 2021 0 1567
ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору» ДіКапріо і Лоуренс у тізері «Не дивіться вгору»

А ще Меріл Стріп, Тімоті Шаламе і багато інших.

08 вересня 2021 0 949
Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова Перший трейлер «Носорога» Олега Сенцова

Прем'єра відбудеться на кінофестивалі у Венеції.

07 вересня 2021 2 1253