Весняна СінеФієста


Новини: Весняна СінеФієста
Іспанія ближче, ніж здається!
26 квітня в Культурному центрі «Кінотеатр «Київ» відкривається фестиваль CineFiesta 16-й Тиждень іспанського кіно в Україні.
Чорна комедія про фатальне втілення мрії, історичний пригодницький фільм про іспанців в Америці, музична комедія про молодість і бунтарство, емоційний трилер про вендету, історія реальних жахів про містичне і надприродне, документальне дослідження зв'язку між передмістям Сакрамонте і фламенко - різноманітність жанрів задовольнить навіть завзятого кіномана.
6 різножанрових фільмів — шість історій, зануритися в які глядачі зможуть вже в кінці квітня.
Альваро - небагата людина, одержима ідеєю написати великий шедевр. Він починає навмисно провокувати конфлікти між сусідами, роблячи їх героями свого роману. Повне занурення в змову з імовірним вбивством в кінці не дозволяє йому бачити найголовнішого: реальність не так керована, як роман.
Веселощі на межі трагедії — фільм МОТИВ, — те почуття, коли сюжет роману виходить з-під контролю творця. 25 номінацій і 11 перемог в різних міжнародних і іспанських фестивалях.
Тропічний ліс Амазонки, 1538 рік. Король Карлос V в Іспанії відправляє групу іспанських солдатів на новий континент, щоб знайти Тезютлан, місто, який славився покладами золота, щоб збагатити Іспанську імперію.
ЗОЛОТО — 6 номінацій премії Goya, пригодницький фільм, приправлений смертю, сексом і інтригами про шалену жадібность в пошуках дорогоцінного металу.
Сусанна і Марія — сімнадцятирічні бунтарки, відпочиваючі в християнському таборі «Компас», куди приїжджають щоліта з самого дитинства. Обидві люблять реггетон і електро-латино, обидві регулярно втікають ночами в найближчий клуб на дискотеки і вислуховують вранці догани сестер-настоятельок. Однак все змінюється в той день, коли Марії починають з'являтися божественні бачення. Ці бачення в корені змінять життя двох подруг.
СВЯТИЙ ТАБІР — музична комедія про молодість, мораль і конфлікт поколінь, переможець «Краща пісня» кінематографічної премії Goya.
Чоловік, який втрачає свою дружину під час пограбування ювелірного магазина, планує знайти і помститися грабіжникам, з кожним днем гнів всередині нього тільки зростає.
ГНІВ ТЕРПЛЯЧОГО - приголомшливий режисерський дебют Рауля Аревало, трилер з численними номінаціями та нагородами на фестивалях кіно в усьому світі.
Віджа — це дошка для спіритичних сеансів виклику душ померлих. Її називають дошкою Диявола, тому що спілкування з загробним світом не обходиться для живої людини без наслідків. Той, хто бере в руки Віджа, повинен знати, що вона має страшну владою відкривати ворота жахливому злу, протистояти якому практично неможливо.
Вероніка, красива і весела старшокласниця, навіть уявити не могла, чим для неї закінчиться те, що вона вважала невинної грою ...
ВЕРОНІКА — фільм жахів від творців «Репортаж» (REC), заснований на реальних подіях.
САКРАМОНТЕ, МУДРЕЦІ ПЛЕМЕНІ - документальний фільм, спроба відновити пам'ять про Сакромонте, передмісті міста Гранада. Режисер Шус Ґутьєрес досліджує зв'язок між передмістям і фламенко.
Організатором фестивалю CineFiesta 16-й Тиждень іспанського кіно виступає Посольство Іспанії в Україні при партнерстві дистриб’юторскої компанії KINOVE.
Квитки на покази доступні в касах і на сайті кінотеатру «Київ»:
http://www.kievkino.com.ua/uk/1286/index.html
Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.
Зазначимо, що Фестиваль CineFiesta також пройде в Одесі, Львові, Харкові та Запоріжжі.
Алексей Першко 18 квітня 2018


Ім’я:
19 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 268
Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 679
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 1080
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 1059
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 1041