Весна по-українськи


Новини:  Весна по-українськи
У березні на екрани України вийде рекордна кількість українських фільмів
1 березня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Українська кінопанорама. Репертуар наступного місяця », в ході якої були представлені вітчизняні стрічки які вийдуть на екрани в березні. А їх буде рекордна кількість - 5 фільмів, при цьому 2 з них зроблені незалежними продюсерами. І першим з них є «валютна» комедія «Сотка» (вихід на екрани 1 березня), яку представили продюсери і автори Олександр і Юлія Біляк. Другим незалежним фільмом стане «Легенда Карпат» Сергія СКОБУН (він і представив стрічку присутніх), яка вийде на екрани в кінці місяця, а саме 29 березня. 1 березня на екрани України вийде стрічка «Іній» українсько-литовського виробництва режисера Шарунас Бартаса. Цю картину представив виконавець головної ролі Мантас Янчаускас. Вже 7 березня на українські екрани вийде анімаційна стрічка «Викрадена принцеса», створена на студії «Анімаград» і вже продана для прокату в 40 країнах. Автор сценарію і режисер Дмитро Томашпольський розповів про прем'єрі своєї комедії «Ржака» на Томашпільському міжнародному кінофестивалі (на фото) і запросив українських глядачів подивитися цей фільм в залах вітчизняних кінотеатрів, починаючи вже з 22 березня.
На завершення прес-конференції арт-директор фестивалю DocuDays Роман Бондарчук і його програмний директор Геннадій Кофман розповіли про те, що в цьому році фестиваль (проводиться в 15-й раз) переїжджає в столичний кінотеатр «Жовтень». Пройде фестиваль з 23 по 30 березня 2018 року.
Алексей Першко 02 березня 2018


Ім’я:
25 червня 2021
Ваш коментар
Гость
Гость 02 березня 2018 13:24
0
Рекордна кількість дешевої, бездарної, пропагандистської мішури...потрібне інше суспіільство для того, щоб з явилося по-справжньому якісне кіно, смішні люди..))
.

популярні новини


«Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер «Шан-Чі і легенда десяти кілець». Новий трейлер

Знайомтеся з ще одним супергероєм Marvel.

25 червня 2021 0 129
Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 712
Повстання звірів у всесвіті Трансформерів Повстання звірів у всесвіті Трансформерів

Подробиці про новий фільм.

23 червня 2021 0 545
Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом Трейлер ромкома «НЕідеальний чоловік» з Деном Стивенсом

Від авторки "Неортодоксальної».

24 червня 2021 0 359