Весна по-українськи


Новини:  Весна по-українськи
У березні на екрани України вийде рекордна кількість українських фільмів
1 березня в інформаційному агентстві «Укрінформ» відбулася прес-конференція «Українська кінопанорама. Репертуар наступного місяця », в ході якої були представлені вітчизняні стрічки які вийдуть на екрани в березні. А їх буде рекордна кількість - 5 фільмів, при цьому 2 з них зроблені незалежними продюсерами. І першим з них є «валютна» комедія «Сотка» (вихід на екрани 1 березня), яку представили продюсери і автори Олександр і Юлія Біляк. Другим незалежним фільмом стане «Легенда Карпат» Сергія СКОБУН (він і представив стрічку присутніх), яка вийде на екрани в кінці місяця, а саме 29 березня. 1 березня на екрани України вийде стрічка «Іній» українсько-литовського виробництва режисера Шарунас Бартаса. Цю картину представив виконавець головної ролі Мантас Янчаускас. Вже 7 березня на українські екрани вийде анімаційна стрічка «Викрадена принцеса», створена на студії «Анімаград» і вже продана для прокату в 40 країнах. Автор сценарію і режисер Дмитро Томашпольський розповів про прем'єрі своєї комедії «Ржака» на Томашпільському міжнародному кінофестивалі (на фото) і запросив українських глядачів подивитися цей фільм в залах вітчизняних кінотеатрів, починаючи вже з 22 березня.
На завершення прес-конференції арт-директор фестивалю DocuDays Роман Бондарчук і його програмний директор Геннадій Кофман розповіли про те, що в цьому році фестиваль (проводиться в 15-й раз) переїжджає в столичний кінотеатр «Жовтень». Пройде фестиваль з 23 по 30 березня 2018 року.
Алексей Першко 02 березня 2018
Like

Ім’я:
22 листопада 2019
Ваш коментар
Гость
Гость 02 березня 2018 13:24
0
Рекордна кількість дешевої, бездарної, пропагандистської мішури...потрібне інше суспіільство для того, щоб з явилося по-справжньому якісне кіно, смішні люди..))
.

популярні новини


«Ціна правди» від Джамали «Ціна правди» від Джамали

Прем’єра кліпу на пісню до фільму Агнєшки Голланд

21 листопада 2019 0 338
Лідер серед незалежних Лідер серед незалежних

Стрічка «Маяк» отримала 5 номінацій на премію Independent Spirit Awards

22 листопада 2019 0 153
Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера" Фенікс зіграє в сіквелі "Джокера"

Режисером знову стане Тодд Філліпс.

20 листопада 2019 0 415
Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів" Гаррісон Форд в трейлері "Поклику пращурів"

Екранізація Джека Лондона.

20 листопада 2019 0 310
Крістіан Бейл послухався Нолана Крістіан Бейл послухався Нолана

І відмовився від четвертого фільму про Бетмена

20 листопада 2019 0 347