Відеогру "Ghost Recon" екранізують


Новини: Відеогру

Терміни робіт над прийдешнім проектом поки не уточнюються.


Сучасний кінематограф все більше уваги приділяє індустрії інтерактивних розваг. Найпопулярніші відеоігри сміливо займають лідируючі позиції серед інших повнометражних проектів в прокаті. Незабаром ряди кіносфери поповнить представник сімейства Тома Кленсі - "Ghost Recon".

Екранізацією буде займатися компанія Ubisoft, яка незабаром планує розширити список екранізацій власних ігор. "Ми не хочемо знімати посередній фільм. Нам потрібен проект, який буде дбайливо ставитися до бренду і принесе задоволення і гравцям, і тим, хто ніколи не грав. Я думаю, що раніше ніхто нічого подібного не робив. Упевнений, що ми зможемо побудувати такий міст", - прокоментував глава студії Ubisoft films Жан-Жюльєн Бароне.

Перший «тактичний шутер» вийшов в 2001 році для PC, а через два роки портирована для ігрових приставок. Відеогра користується великою популярністю у любителів консолей і може похвалитися відмінним мультиплеєром.

Нагадаємо, що минулого року режисер Рідлі Скотт спродюсував двадцятихвилинний короткометражний фільм "Ghost Recon: Alpha", створений для введення геймерів в суть справи напередодні виходу останньої частини ігрової франшизи "Ghost Recon: Future Soldier". А зараз готуються такі проекти, як "Need for Speed" з Аароном Полом в головній ролі, "Assassin's Creed" з Майкл Фассбендер і "Splinter Cell" з Томом Харді.

Терміни робіт над майбутнім кінопроектом поки не уточнюються. 

Sushchenko 03 січня 2013
Like

Ім’я:
28 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


88 кандидатів 88 кандидатів

На участь у конкурсі кінопремії “Золота Дзиґа”

27 січня 2020 0 202
"Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн "Незрівняний". Трейлер комедії з Кареллом і Бірн

Стів Карелл повертається в комедію.

25 січня 2020 0 342
"Бембі" отримає фільм-ремейк "Бембі" отримає фільм-ремейк

Ще один проект Disney.

27 січня 2020 0 197