Увійти через
facebook
 

Віллі Мельников презентує фільм Іраїди Юсупової "Птахи"


Новини: Віллі Мельников презентує фільм Іраїди Юсупової

Окрім фільму, шанувальники творчості Мельникова зможуть відвідати його авторський майстер-клас.


29 квітня в столичному Культурному центрі «Кінотеатр "Київ"» відбудеться презентація фантастичної медіаопери композитора і режисера Іраїди Юсупової "Птахи", представляти яку буде російський поет-поліглот і фотохудожник Віллі Мельников.

Сюжет стрічки оповідає про групу вчених, які ставлять експерименти над птахами, перетворюючи їх у досконалих жінок-роботів. Що ж буде з ними в меркантильному жорстокому світі, в якому абсолютно все купується і продається? Дія у фільмі відбувається на вигаданій неіснуючій мові, що представляє собою суміш рідкісних, стародавніх, штучно сконструйованих і зімпровізувати мов, а також фрагментів деяких впізнаваних мов. Кожен глядач зрозуміє фільм по-своєму, а те, що залишиться незрозумілим, зберігатиметься в його пам'яті красивою таємницею, яка згодом обов'язково відкриється.

У картині знялися Олена Лук'янчикова, Лариса Суботіна, Антоніо Грамші, Віллі Мельников, Герман Виноградов, Ярослав Садовський та інші.

Перед демонстрацією фільму Мельников проведе авторський майстер-клас "Вступ до Лінгводайвінгу". Під час майстер-класу Мельников протестує здатність кожного присутнього людини до оволодіння мовами і продемонструє унікальну методику навчання.

Віллі Мельников знає 105 мов, вивчати які почав з 4-5 років. Критерієм знання мови для себе вважає вміння писати на ньому вірші. Віддає перевагу починати вивчення мови не з граматики, а з розмовних кліше - фразеології і ідіоматики, вивчаючи культуру народу, який говорить цією мовою. 

Sushchenko 29 квітня 2013
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1541
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 754
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 426
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 423
Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю" Бен Аффлек зіграє в драмі "Падіння на Землю"

А, можливо, і зніме її.

18 жовтня 2019 0 382