Він Дизель і Девід Туї розставили всі крапки над «і»


Новини: Він Дизель і Девід Туї розставили всі крапки над «і»

Українська прем'єра «Ріддіка» відбудеться вже 12 вересня.

Як чудово отримувати інформацію від перших осіб кіноіндустрії, особливо, коли це стосується довгоочікуваних проектів. Так, актор Він Дизель і творець нового «Ріддіка» Девід Туї взяли на себе сміливість пояснити всім шанувальникам головного персонажа що до чого.

Спочатку передбачалося, що «Хроніки Ріддіка» очолять нову сагу-трилогію, в якій «Чорна діра» була б таким же приквелом, як «Хоббіт» для «Володаря кілець». Але удача була не на боці «Хронік», оскільки в прокаті стрічка з тріском провалилася.

Внісши корективи в концепцію трилогії, яка не відбулася, вони почали рухатися далі.

За словами Туї, «в основі "Ріддіка 3D" - історія виживання однієї людини, і єдиний спосіб втекти з планети, на якій він застряг - домовитися з найманцями. Ми не відвертаємося від міфології, закладеної в попередньому фільмі. Ми покликали на декілька знімальних днів Карла [Урбана], щоб розвинути її, зробити наступний крок і закласти фундамент для четвертого фільму. Ми дорожимо нашими фанатами і пропонуємо іншим глядачам переглянути два перших фільми, щоб не виникало питань щодо "Ріддіка 3D". Він чудово працює як самостійне кіно, але є нитки, за які ми тримаємося з першого фільму і продовжимо це робити в наступних частинах».

Дизель же зазначив, що неодмінно розповість глядачам історію, в якій Ріддік опиниться на «землю обітовану» і вже звідти його герой потрапить на рідну Фурію. Про це й будуть два наступних фільми про Ріддіка.

Нагадаємо, що українські глядачі зможуть подивиться «Ріддік 3D» 12 вересня. За сюжетом відданий своїми і кинутий вмирати на пустинній планеті, Ріддік бореться за своє життя в жорстоких сутичках з інопланетними тварюками і стає сильнішим і небезпечнішим ніж будь-коли. Незабаром галактичні найманці відкривають на нього полювання, але виявляються лише пішаками в грандіозному і безжальному плані помсти. Заганяючи своїх ворогів саме туди, куди йому потрібно, Ріддік починає втілення задуманого, щоб у підсумку повернутися на рідну планету Фурію і врятувати її від знищення. 

Sushchenko 21 серпня 2013


Ім’я:
26 липня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Відблиск, Носоріг і Цензорка Відблиск, Носоріг і Цензорка

Світова прем’єра нових фільмів Олега Сенцова та Валентина Васяновича відбудеться на Венеційському кінофестивалі

26 липня 2021 0 101
«Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер «Дюна» Дені Вільньова. Новий трейлер

Прем’єра – восени.

24 липня 2021 0 290
Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці» Джон Сіна у трейлері комедії «Друзі по відпустці»

Зірка «Форсажу 9» йде у відрив.

22 липня 2021 0 473
Національно-міжнародний Національно-міжнародний

Відбулася перша прес-конференція 12-го Одеського МКФ

22 липня 2021 0 418
Тизер мультфільму «Я – панда» Тизер мультфільму «Я – панда»

Чи то дівчинка, чи то панда.

18 липня 2021 0 1001