Увійти через
facebook
 

Влада США заарештувала творця «Невинності мусульман»


Новини: Влада США заарештувала творця «Невинності мусульман»

Фільм викликав ряд протестів і терактів, серед яких вбивство дипломатів США.


Автор скандального фільму "Невинність мусульман" Накула Бесслі Накула затриманий органами влади і поміщений під варту без права виходу під заставу. Причиною арешту є порушення умов дострокового звільнення. У минулому році він був засуджений до тюремного ув'язнення за шахрайство, але цього літа його випустили на свободу раніше покладеного терміну. На волі йому заборонялося використовувати псевдоніми і пристрої, що мають доступ в інтернет без дозволу куратора по достроковому звільненню.

Затриманий буде поміщений в тюремний блок Metropolitan Detention Center окремо від інших ув'язнених до слухань справи. Їх терміни поки не уточнюються.

55-річний Накула Бесслі Накула є режисером антиісламського фільму "Невинність мусульман" (Innocence of Muslims), знятого в США. Картина розповідає про життя пророка Мухаммеда в образливій формі, зображуючи його гомосексуалом і «повним ідіотом». Також у фільмі присутні натяки на те, що Мухаммед був народжений в результаті позашлюбного зв'язку. Накула зняв стрічку під псевдонімом Сема Баджо і представився єгипетським християнином. Він повідомив, що навмисне зробив цей провокаційний крок, оскільки вважає іслам «раковою пухлиною на тілі людства», і створював фільм з метою підтримки коптських християн, яким, на його думку, загрожує іслам.

У 2010 році Накула був засуджений в США до 21 місяця в'язниці і штрафу в 794 700 доларів за чекові махінації в одному з американських банків. Також відомо, що Накула заарештовувався і раніше за зберігання заборонених препаратів, за що був засуджений на 1 рік ув'язнення.

Що стосується зйомок фільму, то і тут режисер всіх обійшов. У знімальному процесі брали участь 80 акторів і членів знімальної групи. Оголошення про кастинг було розміщено в кількох виданнях для акторів. Фільм мав робочу назву «Воїн пустелі» і характеризувався як «історичний фільм про пригоди в аравійської пустелі». За словами акторів, пророка Мухаммеда і згадок ісламу в сценарії не було. Самі актори стверджують, що вони не знали про антиісламський характер фільму, а ряд фраз при дубляжі був змінений.

Бюджет фільму, за даними творців, склав $ 5мільйонів, які, нібито, були отримані від 100 єврейських спонсорів. Однак, судячи з трейлеру фільму, він є малобюджетним.

Сам Барак Обама виступив з критикою щодо картини, назвавши її «грубою і огидною» і підкресливши, що ніякий фільм не може стати виправданням насильства.

У зв'язку з виходом фільму відбувся ряд протестів і терактів в мусульманських країнах - одне з них - вбивство американських дипломатів. Активісти різних угруповань навіть пропонували великі винагороди за голову Накула.

Оскільки трейлер "Безвинності мусульман" був розміщений на сайті YouTube, влада багатьох країн на якийсь час обмежили доступ до сервісу компанії Google. У числі користувачів Афганістан, Єгипет, Лівія, Індія, Індонезія, Пакистан, Бангладеш, а так само Росія.
 

Sushchenko 28 вересня 2012
Like

Ім’я:
24 жовтня 2019
Ваш коментар
Фома
Фома 29 вересня 2012 17:50
0
Крайне смешно и даже нелепо звучит, что актеры не догадывались о сюжете.
.

популярні новини


Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 1120
"Оленячі роги". Новий трейлер фільму жахів "Оленячі роги". Новий трейлер фільму жахів

Від Гільєрмо дель Торо.

23 жовтня 2019 0 88
Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1822
"Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер "Зоряні війни: Сходження Скайвокера". Фінальний трейлер

Прем'єра – за два тижні.

22 жовтня 2019 0 377
Перший трейлер "Cкаженого весілля 2" Перший трейлер "Cкаженого весілля 2"

Що? Знову?!

22 жовтня 2019 0 219