Увійти через
facebook
 

Замість «Мадагаскару 3» дітям показали фільм жахів


Новини: Замість «Мадагаскару 3» дітям показали фільм жахів

Британський кінотеатр спробував звалити всю провину в події на технічні неполадки з проектором.


Зовсім неоднозначні емоції викликала подія в Нотінгемському кінотеатрі Cineworld. Справа в тому, що дітей, які прийшли подивитися на третю частину улюбленого мультфільму «Мадагаскар», чекав страшний сюрприз. У чому ж справа, запитаєте ви? А в тому, що замість анімаційної стрічки, озвученої Беном Стіллером і Крісом Роком, на екранах з'явився свіжий хоррор «Паранормальне явище 4».

Реакція глядачів була моментальною - батьки почали виводити дітей із залу після шокуючої вступної сцени, в якій закривавлене тіло жінки кидається на камеру - флешбеки з першої частини франшизи.

«Коли почався фільм, мені подумалося, що тут щось не так. Потім я впізнала у вступній сцені флешбеки з першої серії, яку я бачила декілька років тому, - розповіла одна з мам, яка привела свого восьмирічного сина на сеанс. - Це була найстрашніша сцена першого фільму, коли тіло кидається на камеру. Вона змушує підстрибувати навіть дорослих чоловіків, так що можете собі уявити жах дітей».

«Всі просто побігли до виходів, і все, що було чути, це плач і крики дітей, - продовжила вона. - Всі були засмучені».

Працівники кінотеатру запропонували відшкодувати матеріальний збиток глядачів, запропонувавши повернути гроші і отримати нові безкоштовні квитки. «Ми розслідували інцидент і можемо підтвердити, що це була технічна помилка проектора. Ми приносимо щирі вибачення сім'ям», - йдеться в заяві керівництва кінотеатру.

Відвідувачам так само було запропоновано залишитися на наступний сеанс «Мадагаскару 3», який повинен був початися протягом наступних півгодин.

«Ми ставимося до цього дуже серйозно і працюємо з техніками, щоб упевнитися, що подібний інцидент більше не станеться», - також свідчить заява.

Чи був цей казус випадковою помилкою - не відомо. У часи, коли проектування фільмів відбувалося за допомогою рук людини набагато складніше було допустити поднібну помилку, оскільки необхідно було поставити рулон з плівкою в проектор і перевірити етикетку на ній. Зараз же з удосконаленням техніки достатньо просто вибрати фільм на сервері і натиснути на кнопку. При цьому набагато простіше допустити помилку при виборі кінострічки. 

Sushchenko 24 жовтня 2012
Like

Ім’я:
21 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Він Дізель в трейлері "Бладшота" Він Дізель в трейлері "Бладшота"

Він тепер супергерой.

21 жовтня 2019 0 1472
Тарантіно проти Китаю Тарантіно проти Китаю

Режисер відмовляється йти на поступки китайській цензурі

21 жовтня 2019 0 708
Найжорстокіший бойовик в світі Найжорстокіший бойовик в світі

Під голос актора Хоакіна Фенікса і музику Мобі

18 жовтня 2019 0 407
"Кролик Петрик 2". Перший трейлер "Кролик Петрик 2". Перший трейлер

Вухань повертається.

18 жовтня 2019 0 407
Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії" Йогансон і Драйвер у першому трейлері "Брачної історії"

Драма про складні відносини.

18 жовтня 2019 0 416