Увійти через
facebook google
 

У другому «Аватарі» можуть знятися китайці


Новини: У другому «Аватарі» можуть знятися китайці

У сиквелі з'являться китайські На'Ві?

Кінокомпанія 20th Century Fox домовиться з китайською владою про отримання істотних податкових пільг, які допоможуть скоротити бюджет продовження першого «Аватара». Грунтуючись на коментарі американського режисера Джеймса Кемерона про те, що на даному етапі йде тісна співпраця з Китаєм, можна вважати всі припущення про участь цієї країни в зйомках, зовсім не порожніми.

У серпні Cameron/Pace Group оголосила про створення в Тяньцзіні CPG China - спільного з КНР Tianjin North Film Group і Tianjin Hi-Tech Holding Group підприємства по просуванню знімальних систем і послуг з 3D-виробництва.


58-річний Кемерон все ще планує зняти performance-capture для «Аватара 2» і «Аватара 3» в Лос-Анджелесі, звичайні ігрові сцени у Веллінгтоні (Нова Зеландія), а всю роботу над візуальними ефектами провести в Веллінгтоні.

Але постановник визнає, що існують причини, з яких частину роботи над фільмом варто провести в Китаї: «Протягом п'яти років Китай може перетворитися на такий же прибутковий ринок, як і Північна Америка, і тут існують деякі дуже специфічні економічні стимули для створення та китайського контенту, і китайської ко-продукції. Нам вдалося сформувати бюджети другого і третього «Аватарів», але якщо ми запустимо як ко-продукція, то у нас з'являться фінансові стимули у вигляді відсотка від зборів, які ми зробимо в Китаї »- поділився Кемерон.

Принаймні, режисер може залучати китайських акторів у роботі над картинами, світовий прокат який здійснить Fox. «Отже, у нас можуть з'явитися і китайські На'Ві, (а в звичайних ігрових сценах) ми також можемо використовувати китайських акторів, які будуть говорити у фільмі англійською», - додав Кемерон. - «В "Аватарі"ми проектуємо майбутнє, і цілком логічно, що серед контингенту Пандори виявиться кілька китайців».

Представники компанії 20th Century Fox поки не коментують цю інформацію. 

Sushchenko 20 вересня 2012
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 184
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 263
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 171
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 135
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5046