Війна химер під критичним кутом зору


Новини: Війна химер під критичним кутом зору
В столичній «Кінопанорамі»
Можна довго сперечатися про те, чи для орієнтації в новому українському кінематографі, який обіцяє цього року надати рекордну кількість картин, глядачам потрібні критики, а можна унаочнити таку зустріч глядачів і критиків, аби побачити відповідь на власні очі.
Саме з такою ініціативою виступили режисери і продюсери нового фільму «Війна химер», знятого у жанрі креативної документалістики, Марія та Анастасія Старожицькі, а директор кінотеатру «Кінопанорама» Наталя Соболєва призначила знаковий день і час – 18.00 18-го січня 2018-го року для перегляду фільму з його подальшим обговоренням кінокритиками.
Модератором дискусії виступить Олеся Анастасьєва, відома своєю постійною боротьбою за прозорість вітчизняної кінематографії, критиками погодилися бути Сергій Тримбач, Ярослав Підгора-Гвяздовський, Юрій Володарський та Катерина Сліпченко. Цікаво, що дехто побачить фільм вперше, тому враження будуть найсвіжішими.
По скайп-зв`язку участь в дискусії візьме Дмітрій Биков (Росія). Досі він єдиним з усіх учасників заходу висловився про «Війну химер», назвавши її одним з найважливіших фільмів останнього часу, втім, зауважив: «я не берусь эту картину критиковать, потому что ее делали люди, которые себя резали по живому».  Чому змінив своє рішення і як сприймає фільм про кохання, смерть і війну, спричинену російською агресією, зможуть дізнатися всі, хто відвідає показ.
Увага преси є надзвичайно важливою – зрештою, випробовується новий формат кінопоказів, також є можливість написати власну рецензію і на фільм, і на те, як його будуть критикувати.
Вхід за редакційними посвідченнями безкоштовний.
Алексей Першко 15 січня 2018
Like

Ім’я:
21 січня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential" Марк Волберг в трейлері "Spenser Confidential"

Новий бойовик Пітера Берга.

21 січня 2020 0 152
ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе ДіКапріо і Де Ніро зіграють в новому фільмі Скорсезе

Режисер нарешті зніме двох улюблених акторів разом.

20 січня 2020 0 459
"Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів "Паразити", Пітт, Фенікс. Нагороди Гільдіі акторів

Оскар вже зовсім скоро.

20 січня 2020 0 373
Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни" Тайка Вайтіті може зняти "Зоряні війни"

Режисера двох частин "Тора" кличуть до Далекої-далекої галактики.

20 січня 2020 0 240
Увага! Кастинг!!! Увага! Кастинг!!!

НА головну роль у фільмі «Ведмежа пастка»

23 грудня 2019 5 4353