Війна химер під критичним кутом зору


Новини: Війна химер під критичним кутом зору
В столичній «Кінопанорамі»
Можна довго сперечатися про те, чи для орієнтації в новому українському кінематографі, який обіцяє цього року надати рекордну кількість картин, глядачам потрібні критики, а можна унаочнити таку зустріч глядачів і критиків, аби побачити відповідь на власні очі.
Саме з такою ініціативою виступили режисери і продюсери нового фільму «Війна химер», знятого у жанрі креативної документалістики, Марія та Анастасія Старожицькі, а директор кінотеатру «Кінопанорама» Наталя Соболєва призначила знаковий день і час – 18.00 18-го січня 2018-го року для перегляду фільму з його подальшим обговоренням кінокритиками.
Модератором дискусії виступить Олеся Анастасьєва, відома своєю постійною боротьбою за прозорість вітчизняної кінематографії, критиками погодилися бути Сергій Тримбач, Ярослав Підгора-Гвяздовський, Юрій Володарський та Катерина Сліпченко. Цікаво, що дехто побачить фільм вперше, тому враження будуть найсвіжішими.
По скайп-зв`язку участь в дискусії візьме Дмітрій Биков (Росія). Досі він єдиним з усіх учасників заходу висловився про «Війну химер», назвавши її одним з найважливіших фільмів останнього часу, втім, зауважив: «я не берусь эту картину критиковать, потому что ее делали люди, которые себя резали по живому».  Чому змінив своє рішення і як сприймає фільм про кохання, смерть і війну, спричинену російською агресією, зможуть дізнатися всі, хто відвідає показ.
Увага преси є надзвичайно важливою – зрештою, випробовується новий формат кінопоказів, також є можливість написати власну рецензію і на фільм, і на те, як його будуть критикувати.
Вхід за редакційними посвідченнями безкоштовний.
Алексей Першко 15 січня 2018


Ім’я:
20 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 410
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 2624
Елайджа Вуд стане Токсичним Месником Елайджа Вуд стане Токсичним Месником

Сумували за Фродо?

05 червня 2021 0 2508
У «Круелли» буде друга частина У «Круелли» буде друга частина

Сиквел приквела.

06 червня 2021 0 2480
Вже в історії Вже в історії

50-й кінофестиваль «Молодість» завершив роботу

06 червня 2021 0 2467