Все краще - дітям


Новини: Все краще - дітям
K7 Media про еволюцію дитячого контенту на KMW2018
Найновіші та наймодніші кросплатформенні та мультиекранні дитячі шоу з усього світу – 19 вересня на KYIV MEDIA WEEK в спеціальній презентації та скринінгу від міжнародної медіаконсалтингової компанії K7 Media, інтелектуального партнера медіафоруму.
Кажуть, що писати для дітей треба так само, як і для дорослих, – тільки ще краще. Цей самий принцип можна і требазастосовувати й до виробництва дитячого контенту. Адже зараз юні глядачі не менш вимогливі, ніж їхні батьки. А ще сучасні діти – це завтрашні дорослі: майбутня платоспроможна аудиторія, лояльність якої можна починати формувати вже сьогодні. І це добре розуміють провідні світові виробники контенту.
«Кількість дитячого контенту зараз зростає експоненційно, вже не обмежуючись програмними сітками, пакетами телеканалів та іншим. Онлайн-платформи, в свою чергу, продовжують вкладати значні кошти в розробку власного дитячого продукту – Disney, наприклад, незабаром запустить найбільший стримінговий сервіс. Тому зараз особливо цікаво спостерігати за розвитком і змінами в індустрії шоу для дітей», – констатує Девід Чіарамелла (David Ciaramella), менеджер з комунікацій міжнародної медіаконсалтингової компанії K7 Media.
K7 Media – інтелектуальний партнер KYIV MEDIA WEEK 2018 – спеціалізується на аналітичних дослідженнях глобальних тенденцій в індустрії контенту для великих світових медіа-брендів. У 2015-му K7 Media запустила регулярний звіт K7 Little Report, де надає аналітику актуальних глобальних тенденцій в дитячому контенті, а наприкінці липня 2018 року компанія опублікує черговий Youth Insight Report.
На презентації та скринінгу в рамках KMW, ведучим яких стане Девід, компанія K7 Media поділиться результатами нещодавніх досліджень, продемонструє найкращі зразки нових дитячих шоу з усього світу, а також розповість про особливості онлайн-платформ і специфіку того, як вони впливають на споживання контенту юними глядачами.
Скринінг дитячого контенту від K7 Media відбудеться в третій день KYIV MEDIA WEEK (19 вересня) з 10:00 до 11:00.
KYIV MEDIA WEEK відбудеться 17-21 вересня 2018 року в Hyatt Regency Kyiv (Київ, Україна). До 31 липня діє спеціальна ціна на реєстрацію.
За анонсами заходів KMW 2018 стежте на нашому сайті та офіційній Facebook-сторінці медіафоруму.
Алексей Першко 26 липня 2018


Ім’я:
17 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас» Дженніфер Лопес зіграє у фантастиці «Атлас»

Від режисера «Розлому Лос-Анджелеса».

16 червня 2021 0 294
Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей» Честейн і Гарфілд у трейлері «Очі Теммі Фей»

Так, це вони в гримі!

14 червня 2021 0 705
Поганими дорогами до Атлантиди Поганими дорогами до Атлантиди

Золота Дзиґа 2021: названо лауреатів П’ятої Національної кінопремії

13 червня 2021 0 712
Портман і Мур зіграють у режисера «Керол» Портман і Мур зіграють у режисера «Керол»

У драмі «Май грудень».

14 червня 2021 0 693
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 1553