Друге відкриття Гогольфест 2017


Новини: Друге відкриття Гогольфест 2017
На ВДНГ 9 вересня
О 14.00 відбудеться воркшоп британського лялькаря і чарівника Ендрю Пурвіна "Історії без слів".
Також о 14.00 розпочнеться будівництво грандіозного Ковчега під керівництвом архітектора, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Під час виступу ДахаБраха цей величезний Ковчег злетить в небо
З 14.00 в павільйонах №3 і №7 запрацює візуальна програма від куратора Катерини Підгайний. Гості зможуть побачити проекти Мистецтво молодих Revision і TERRA FIRMA.
З 16.00 за павільйоном №1 відкриється сцена Фонтан. OFR Stage. У перший день тут виступатимуть самобутні українські колективи. Їх не можна почути на FM-радіостанціях, але їх музика звучить в ефірі стріму ZEMLYA на ofr.fm. Серед них представник київського андеграунду Олексій Дьячков, проект учасниці Голосу країни 2016 JULINOZA, панк-рокери Приємно, рок-група з Харкова ШАNA з новою програмою, яку ще не чули в Києві і хедлайнери вечора - група YUKO.
О 19.00 в Концерт Холі ВДНГ відбудеться знакова подія - перша в Україні прем'єра оперного перформансу від легендарної американської композитора Мередіт Монк. Проект став творчої колаборацією американських (режисер і хореограф) і українських артистів (музиканти, танцюристи, хореограф, віджей, сценограф), об'єднав музику, хореографію, театр і відеоарт. У проекті задіяні провідні артисти в сфері contemporary art: режисер Tom Bogdan і хореограф Allison Easter, Vocal ensemble Alter Ratio (керівник - Ольга Приходько), Sed Contra Ensemble (керівник - Андрій Мерхель), джазова співачка Назгуль Шукаєва, художник по світлу і сценограф Дмитро Костюмінскій, відеоарт від Аліни Федотової.
О 21.00 розпочнеться грандіозне шоу Dreams OFF від DakhaBrakha на Великий Вуличного сцені. На глядачів чекає театр, жива музика і електронна, відеоарт, лазерне шоу, карнавальна хода ляльок-гігантів заввишки 10 метрів і видовище, як створений ними Ковчег спливає в небо під час цього шоу.
О 22.00 в павільйоні №1 ВДНГ буде показана моноопера "Ось йде Месія" від топового сучасного американо-ізраїльського композитора Мати Ковлера. Солістка - Рифка Реут. Моноопера "Ось йде Месія" написана на замовлення Карнегі Холу. Лібрето авторства Дженіс Силверман Ребібія з'єднує кілька текстових шарів: розмовний (англомовний монолог молодої дівчини), поетичний (фрагменти з поеми Єйтса «Друге пришестя») і містичний (Біблійний псалом давньоєврейською, з використанням традиційної хасидської мелодії).
Алексей Першко 09 вересня 2017


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Книжковий Арсенал Довженка Книжковий Арсенал Довженка

Довженко Центр прпонує 2 заходи в рамках «Книжкового Арсенала»

22 червня 2021 0 126
«Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер «Очі Змії: Початок G.I.Joe». Перший трейлер

Історія смертоносного ніндзя.

22 червня 2021 0 124
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 119
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 943