Другий український претендент на «Оскар»

Увійти через
Реєстрація
 
Другий український претендент на «Оскар»
 
Новини: Другий український претендент на «Оскар»
Словацько-український фільм «Межа» представить Словаччину в боротьбі за «Оскар»
2О вересня стало відомо, що Словаччину в боротьбі за «Оскар»  в категорії «кращий фільм іноземною мовою» представить фільм «Межа», створений спільно з Україною, за підтримки Держкіно.
«Наш спільний зі Словаччиною фільм «Межа» вчора розпочав свою оскарівську гонку. Ми раді, що наш проект продовжує отримувати світове визнання і дякуємо усім, хто допомагав та підтримував створення фільму! Менше як за два місяці «Межа» вийде у всеукраїнський кінопрокат. Сподіваємось, що наш глядач оцінить фільм з такою ж потужністю, як і світова спільнота», — відзначає український продюсер стрічки Андрій Єрмак.
Світова прем’єра «Межі» відбулася на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, де стрічка отримала приз на Найкращу режисуру. Підписавши контракт з лондонським сейлз-агентом Film Republic, «Межа» незабаром буде показана  в Туреччині, Чехії та інших європейський країнах .
Висунення «Межі» на «Оскар» прокоментував Віце-прем’єр Міністр України Павло Розенко «Маємо ще одну перемогу! Від Словаччини на здобуття премії Оскар висунуто спільно українсько-словацький кінофільм «МЕЖА»!Вітаю всіх причетних до цієї унікальної події в історії українського кінематографа! Дивіться українське кіно!! Підтримуйте українське, бо воно того варте!»
Голова Держкіно Пилип Іллєнко привітав творців «Межі» і зазначив: «Вперше в історії за «Оскар» у номінації «Найкращий фільм іноземною мовою» поборються одразу три українські фільми! Це свідчить про стрімкий розвиток та високий рівень українського кіно, а також про важливість створення фільмів у європейській копродукції».
90-та церемонія нагородження «Оскар»-2018 відбудеться 4 березня в Лос-Анджелесі.
Сьогодні фільм «Межа» б'є всі рекорди кінопрокату у Словаччині. Бокс-офіс фільму за 5 тижнів прокату становить більше 1 500 000 євро.
Всеукраїнський прокат фільму стартує 16 листопада.
Алексей Першко 21 вересня 2017
Коментарі
 
Ім’я
23 жовтня 2017
Ваш коментар

Підписатися на обговорення

популярні новини

Пролог до «Молодості» звершено

ОГОЛОШЕНО ПЕРЕМОЖЦІВ НАЦІОНАЛЬНОГО КОНКУРСУ КОРОТКОМЕТРАЖНИХ ФІЛЬМІВ НА «МОЛОДОСТІ. ПРОЛОГ – 47»!

23 жовтня 2017

0
113

01 листопада 2006

0
1837

Потрібна музика до вашого фільму?

Вам - на Envision Sound

23 жовтня 2017

0
97

«Молодість 47. Пролог» відкрилася з миром

У Національній Опері України

22 жовтня 2017

0
265

Justice League Day - 15 листопада в Планеті Кіно

Допрем'єрний показ "Ліги Справедливості" відбудеться одноначно в 13 залах київського кінотеатру.

22 жовтня 2017

0
262