ВВС випустив новий розгорнутий трейлер «Шерлока»


Новини: ВВС випустив новий розгорнутий трейлер «Шерлока»

Головне, що Шерлок живий!

У перший день 2014 року глядачів порадує свіжа серія нового сезону британського серіалу «Шерлок». Телеканал BBC випустив ще один трейлер до майбутнього шоу, який відрізняється від усіх попередніх хронометражем.

Як можна побачити, нас чекають і погоні на мотоциклах, і шок місіс Хадсон, і, найголовніше, повернення загиблого в останній серії Шерлока Холмса. Попереду багато цікавого, а поки сам ролик:

Нагадаємо, що сюжет серіалу заснований на творах сера Артура Конан Дойля про детектива Шерлока Холмса, проте дія відбувається в наші дні. Авторами серіалу є Марк Гетісс і Стівен Моффат, відомі роботою над телесеріалами «Доктор Хто» і «Джекіл», а головні ролі Шерлока Холмса і доктора Джона Ватсона виконують Бенедикт Камбербетч і Мартін Фрімен відповідно.

У травні 2012 року продюсери Стівен Моффат і Марк Гетісс поділилися інформацією про сценарій. За словами Гетісс, написаний сценарій перших епізодів третього сезону буде «віддалено заснований» на оповіданнях «Порожній будинок» і романі «Знак чотирьох», а Ватсон, на відміну від першоджерела, відреагує на повернення Холмса куди більш емоційно. Сценарій двох інших епізодів напишуть Моффат і Томпсон. Моффат готується реалізувати ідею роздільного проживання Холмса і Ватсона, одруження останнього і відразу кілька негативних персонажів з оригінальних творів, натомість єдиного Моріарті, що був у попередніх сезонах. Моффат також додав, що Моріарті в майбутньому сезоні не з'явиться.

Подивимося, що глядачам підготували творці третього сезону "Шерлока".

Sushchenko 09 грудня 2013


Ім’я:
23 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр Трейлер мюзиклу «Аннетт» з Драйвером і Котійяр

Від Леоса Каракса.

22 червня 2021 0 154
Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 2093
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2472
Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання» Фаррелл і Вайс зіграють в комедії «Дитя кохання»

Дует з «Лобстера» знову разом.

22 червня 2021 0 264