Виставка костюмів «Магія кіно»


Новини: Виставка костюмів «Магія кіно»

Вперше в Україні: на виставці костюмів «Магія кіно» відбудеться костюмований перформанс зі старовинними танцями
Київ, 8 та 9 лютого 2020 р., о 14:00 – У рамках виставки костюмів «Магія кіно», спільного проєкту FILM.UA Group та StarLight Entertainment, на заключних вихідних роботи виставки буде представлено костюмований перформанс зі старовинними танцями від студії La Rêverie. Захід відбудеться у Концерт-Холі ВНДГ (павільйон 9).
Уперше та лише 8 та 9 лютого український глядач зможе не лише оглянути кінообрази та зазирнути за лаштунки індустрії, але й побачити костюми у русі та навіть більше – у справжньому старовинному танці. Саме представники студії La Rêverie, що займається вивченням танців і бальної культури ХІХ ст., брали участь у зйомках масових бальних сцен у серіалі «Кріпосна». Тож у рамках спільного проєкту FILM.UA Group та La Rêverie глядач зможе повністю поринути у магічний світ кіно.
Особливістю виставки костюмів «Магія кіно» є презентація 50 унікальних образів, що створювалися спеціально для популярних українських серіалів, фільмів та шоу, таких як «Віддана», «Захар Беркут», «Кріпосна», «Мавка. Лісова пісня», Вистава «Викрадена Принцеса» та «Winterra. Легенда казкового краю». Образи до цих проєктів створювали відомі українські дизайнери і художники з костюмів: Ольга Навроцька, Леся Патока, Антоніна Белінська та інші. Щодня відвідувачі виставки костюмів «Магія кіно» окрім самих образів можуть побачити ескізи, картини, постери, трейлери, ексклюзивні бекстейдж-відео тощо.
Колаборацію зі студією старовинного танцю La Rêverie коментує директорка FILM.UA Entertainment Юлія Сабадаш: «Протягом майже 3 тижнів кияни та гості столиці мають унікальну можливість побачити весь процес створення художніх образів героїв найяскравіших українських проєктів та поринути за лаштунки світу кіно. А уже 8 та 9 лютого, разом зі студією La Rêverie, ми додамо у цей світ ще й дивовижну магію танцю. Чекаємо усіх на виставці «Магія Кіно»!»
Виставка працює для відвідувачів будь-якого віку з 10:00 до 20:00 у вихідні та з 12:00 до 20:00 у будні дні, лише до 13 лютого, за адресою ВДНГ, Концерт-Хол (павільйон 9), пр-т Академіка Глушкова, 1.
Стежте за новинами події тут.
Придбати квитки можна за посиланням.
Для дітей до 3-х років вхід - безкоштовний.
 

Алексей Першко 06 лютого 2020
Like

Ім’я:
02 квітня 2020
Ваш коментар

популярні новини


Посіпаки відступають Посіпаки відступають

Під натиском коронавируса

02 квітня 2020 0 102
Ваші діти нудьгують на карантині? Ваші діти нудьгують на карантині?

Знімайте кіно на конкурс дитячих фільмів від Чілдрен Кінофест

01 квітня 2020 0 216
Українська культура – жертва коронавірусу Українська культура – жертва коронавірусу

ЗВЕРНЕННЯ ДО УРЯДУ КЕРІВНИКІВ КУЛЬТУРНИХ ІНСТИТУЦІЙ

26 березня 2020 0 774
Ще один привід залишитися вдома!
ексклюзив
Ще один привід залишитися вдома!

MyFrenchFilmFestival: випуск "STAY HOME"

30 березня 2020 0 1863
Глядацька Дзига Глядацька Дзига

Стартувало голосування за фільми у номінації “Премія глядацьких симпатій” Кінопремії “Золота Дзиґа”

25 березня 2020 0 719