Юлія Сінькевич отримала нагороду


Новини: Юлія Сінькевич отримала нагороду

З рук Кілліана Мерфі
Генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич отримала нагороду за внесок у розвиток української кіноіндустрії під час фестивалю Subtitle: Spotlight European Film Festival, який пройшов з 25 листопада по 1 грудня у ірландському місті Кілкенні.
Під час нагородження організатори фестивалю зазначили, що завдяки Юлії Сінькевич та її роботі українські режисери, актори та інші кінопрофесіонали стали знаними у Європі, і їхніх імен на європейській кіномапі стає все більше.
Приз Юлії вручив відомий актор Кілліан Мерфі, який у 2012 році був гостем ОМКФ. Тоді він представляв конкурсний фільм “Зламані” режисера Руфуса Норіса. Під час нагородження Мерфі додав, що добре пам’ятає свій візит до Одеси, а також знайомий з українськими фільмами.
Окрім того, на фестивалі відзначили українську актору Дар'ю Полуніну. Вона отримала приз Newcomers Award як найкраща молода акторка.
Кінофестиваль популярних європейських фільмів з субтитрами SUBTITLE European Film Festival цього року відбувся увосьме. Фестиваль щорічно проходить у Кілкенні, Ірландія. Цьогоріч у програмі було представлено 25 фільмів, більшість з яких ще не були показані в Ірландії. Серед них -- і стрічки, які були на 10-му ОМКФ. Зокрема, володар Ґран-Прі “А потім ми танцювали”, фільм-відкриття “Прекрасна епоха”, картина “Портрет дівчини у вогні”, а також українська комедія “Мої думки тихі”, яка на ОМКФ 2019 отримала “Приз глядацьких симпатій”.

Алексей Першко 03 грудня 2019
Like

Ім’я:
06 грудня 2019
Ваш коментар
Гость
Гость 04 грудня 2019 05:38
0
Да, это Очень известный фестиваль!
.

популярні новини


Скарлетт Йоханссон в першому тізері "Чорної вдови" Скарлетт Йоханссон в першому тізері "Чорної вдови"

Історія Наташі Романової.

03 грудня 2019 0 457
Роберт Дауні-мол. звернувся до українських глядачів Роберт Дауні-мол. звернувся до українських глядачів

"Дулітл" у кінотеатрах зовсім скоро!

04 грудня 2019 0 248
"Мулан". Новий трейлер фільму від Disney "Мулан". Новий трейлер фільму від Disney

Рімейк відомого мультфільму.

05 грудня 2019 0 119
Наші в Санденсі Наші в Санденсі

Документальний фільм Ірини Цілик «Земля блакитна, ніби апельсин» - у конкурсі найбільшого кінофестивалю незалежного кіно Sundance Film...

05 грудня 2019 0 116
"007: Не час помирати". Тизер трейлера "007: Не час помирати". Тизер трейлера

Трейлер – у середу.

02 грудня 2019 0 471