Увійти через
facebook google
 

Заїкання Вуді Аллена перетворилися в 44-хвилинний фільм


Новини: Заїкання Вуді Аллена перетворилися в 44-хвилинний фільм

У фільмі з'являються епізоди з 1965 по 2012 роки.


Видання The Huffington Post зібрало незвичайний ролик з різних кіноепізодів з американським режисером Вуді Алленом, в яких він заїкається і нерозбірливо вимовляє деякі слова.

Ролик, хронометраж якого становив близько 44 хвилин включає в себе епізоди починаючи з комедії 1965 року «Що нового, кішечка?» і закінчуючи репліками Аллена з картини 2012 року «Римські пригоди». Всі епізоди розташовуються в хронологічному порядку.

Фільм «Римські пригоди» є останньою завершеною стрічкою Вуді Аллена. Передбачається, що наступним режисерським фільмом буде драма 2013-го «Синій жасмин», для якого він сам написав сценарій. У ролях - Пітер Сарсгаард, Кейт Бланшетт, Алек Болдуін і Саллі Хокінс.

Нагадаємо, що крім «Синього жасмину» в цьому році повинна вийти комедія «Під маскою жиголо», в якій постановник зіграє одного з головних персонажів. Постановкою цієї картини займається Джон Туртурро.

Аллен заслужив визнання публіки своїми дотепними комедіями, що містять елементи абсурду і сатири, а також психологічними драмами, створеними не без впливу творчості Інгмара Бергмана. На стику цих двох жанрів, як вважається, Аллен створив новий жанр - «інтелектуальну комедію». Серед улюблених тем фільмів і численних жартів режисера - психоаналіз і психоаналітики, секс і власні єврейські коріння. Особливе місце в його творчості займає місто Нью-Йорк, в якому режисер прожив все життя і який оспівав у кращих своїх картинах («Нью-Йоркська трилогія» - «Енні Холл», «Інтер'єри», «Манхеттен» та ін.) 

Sushchenko 28 березня 2013
Like

Ім’я:
14 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 261
"Ангели Чарлі". Новий трейлер "Ангели Чарлі". Новий трейлер

У кіно з 14 листопада!

11 жовтня 2019 0 320
"Уперед". Трейлер фентезі від Pixar "Уперед". Трейлер фентезі від Pixar

Брати-ельфи в пошуках магії.

11 жовтня 2019 0 308
Warner відстоює «Джокера» Warner відстоює «Джокера»

У відповідь на звернення родичів жертв масового розстрілу в кінотеатрі міста Аврора

25 вересня 2019 0 1114
День арт-кіно Європи День арт-кіно Європи

Пройде в київському кінотеатрі «Жовтень»

11 жовтня 2019 0 1423