Увійти через
facebook google
 

Завершується робота над "Війною на нульовому кілометрі"


Новини: Завершується робота над

В Україні завершують роботу над фільмом "Війна на нульовому кілометрі" про події, що сталися на кордоні з Росією у червні-липні 2014 року.

Про це повідомив на прес-конференції в Укрінформі помічник голови Держприкордонслужби - прес-секретар Олег Слободян.

"Завершується робота над фільмом про прикордонників "Війна на нульовому кілометрі". Прем'єрний показ відбудеться найближчим часом. В основі фільму - події перших місяців російської агресії проти України. Реальні події, коли наші прикордонники були в оточенні біля пунктів пропуску "Довжанський" та "Ізварине" в червні-липні 2014 року", - сказав Слободян.

Він нагадав, що той рік, особливо перша його половина, був дуже складним: "За 2014 рік підрозділи Держприкордонслужби обстрілювались, в тому числі з російського боку, 796 разів. При цьому 420 разів - це обстріли із важкої артилерії, обстріли з РФ, коли ворога наші хлопці практично не бачили і смерть прилітала з неба, і прилітала від тих, кого вважали своїми якщо не братами, то колегами. А хлопці мовчки робили свою роботу".
Слободян зазначив, що стрічка охоплює період від травня до вересня 2014 року. У картині використана відеохроніка, отримана від бійців, що були безпосередніми учасниками подій, знята на мобільні телефони, планшети, а також відео, яке знімали фахівці Держприкордонслужби у той період.

За словами режисера фільму Василя Рибальченка, "це реконструкція тих подій, які навіть гіпотетично не можна було зняти, тому що були такі бої, що не можна було навіть голову підняти". Крім хроніки, він містить і художню частину.

Як зазначив продюсер, директор міжнародного продюсерського центру "Фор-пост" Олександр Дріз, зйомки розпочалися у другій половині 2015 року. "Практично ми вперше знімаємо суто реалістичні події, поєднуючи їх з кінодраматургічним мистецтвом. Інколи це були екстремальні умови. Зйомки проходили в зоні АТО, під час бойових дій. Ми разом з прикордонниками вперше опинилися під кулями, артилерійськими обстрілами", - розповів він. 

Sushchenko 19 травня 2016
Like

Ім’я:
16 жовтня 2019
Ваш коментар

популярні новини


"Леді та Бродяга". Новий трейлер "Леді та Бродяга". Новий трейлер

Собаче кохання.

15 жовтня 2019 0 184
Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку Зої Кравіц зіграє Жінку-кішку

Ще одна зірка в новому "Бетмені".

15 жовтня 2019 0 263
Чілдрен Кінофест – 2020 Чілдрен Кінофест – 2020

Оголошує Четвертий конкурс дитячих фільмів

15 жовтня 2019 0 171
Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe" Зірка "Гри в хованки" зіграє в спін-оффі "G.I. Joe"

Самара Вівінг приєдналася до Генрі Голдінгу.

15 жовтня 2019 0 135
Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла" Роберт Дауні-молодший в першому трейлері "Дулітла"

Екранізація відомої казки.

13 жовтня 2019 0 5046