“Зелений театр Stella Artois”


Новини:  “Зелений театр Stella Artois”
Нова локація Одеського міжнародного кінофестивалю
Open air-покази 8-го Одеського міжнародного кінофестивалю проходитимуть на новій локації - в «Зеленому театрі Stella Artois»
Одеський міжнародний кінофестиваль змінює локацію open air-показів. Замість Ланжеронівського узвозу спеціальні покази просто неба представлятимуться у “Зеленому театрі Stella Artois”. Історія Зеленого театру почалася ще в 19 сторіччі, але офіційно театр відкрився в 1936 році. На жаль, у 21 століття “Зелений” увійшов в занедбаному та практично зруйнованому стані. Своє 80-річчя Зелений театр зустрів відновленим та оновленим, а проведення численних заходів – кінопоказів, майстер-класів, концертів, творчих вечорів та ін. – повернули йому колишню славу значущого культурного об’єкта. Цього року перший та єдиний амфітеатр просто неба в Одесі стане майданчиком для open air-кінопоказів в рамках ОМКФ. Спецпокази відбуваються за підтримки бельгійського пива №1 у світі Stella Artois.
“ОМКФ не міг лишитися осторонь одного із найбільш відвідуваних та популярних літніх кіномайданчиків Одеси. Це сучасна локація, яку люблять одесити та на базі якої відбуваються значущі для міста події. Зелений театр якнайкраще пасує до масштабу кінофестиваля – і розташуванням, і технічним оздобленням. Окрім цього, комфортний перегляд стане більш доступним, оскільки Зелений театр вміщує більшу кількість глядачів. Тому було вирішено перенести спецпокази з Ланжеронівського узвозу”, - зазначає генеральний продюсер ОМКФ Юлія Сінькевич.
На локації “Зелений театр Stella Artois” функціонуватиме дві зони – глядацька та lounge. Вхід до глядацької зони є вільним та відкритим для усіх охочих, а в lounge-зону відбуватиметься за запрошеннями та фестивальними бейджами. Квитки також можна буде придбати у фестивальних касах.
Алексей Першко 26 травня 2017


Ім’я:
22 червня 2021
Ваш коментар

популярні новини


Ще одна екранізація Стівена Кінга Ще одна екранізація Стівена Кінга

Творець «Ганнібала» і «Американських богів» зніме нову версію «Кристини».

11 червня 2021 0 1935
Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки» Мара, Фой і Макдорманд у трилері «Говорять жінки»

Зоряний каст адаптації роману Міріам Тейвс.

18 червня 2021 0 859
Елайджа Вуд стане Токсичним Месником Елайджа Вуд стане Токсичним Месником

Сумували за Фродо?

05 червня 2021 0 2826
«Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга «Без різких рухів». Трейлер трилера Содерберга

Дель Торо, Деймон, Чідл та інші.

09 червня 2021 0 2318
Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку» Знайдено актрису на головну роль у новому «Хижаку»

Зірковий час Ембер Мідфандер.

05 червня 2021 0 2949