Земля Івана в Чехії


Новини: Земля Івана в Чехії
 
Український проект у секції Docs in Progress  Карловарського фестивалю
До участі в індустрійній секції Docs in Progress 54-го Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах відібрано український документальний проект «Земля Івана» (Ivan’s Land), що реалізовується за підтримки Держкіно.
Участь у секції візьмуть сім проектів з усього світу: https://www.kviff.com/en/film-professionals/book-of-projects/docs-in-progress/2019. Найбільш перспективний проект отримає грошову нагороду розміром п’ять тисяч євро.
Над картиною «Земля Івана» працює компанія MaGiKa Film. Автором сценарію і режисером  є Андрій Лисецький, продюсерами – Геннадій Кофман та Ольга Бесхмельниціна.
У центрі історії – Іван Приходько, один з останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі і все, що виходить з-під його пензликів чи різця – наївне та чесне мистецтво. Чи проміняє Іван маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя, розливи Дніпра, сади та поля – на галерейні зали й товариство критиків та агентів?
Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно і отримав державне фінансування.
 «Останніми роками українське кіно на Карловарському міжнародному кінофестивалі стало помітним явищем. А цьогоріч воно представлене тут особливо широко – окрім «Землі Івана», маємо дві стрічки у конкурсних програмах. Тож бажаю успіху всім українським учасникам!», – зазначив голова Держкіно Пилип Іллєнко.
54-ий Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах відбудеться з 28-го  червня по 6-те липня. Робота індустрійної секції триватиме з 30-го червня по 3-тє липня.
Нагадаємо, що цьогоріч до конкурсної програми «East of the West» Карловарського кінофестивалю увійшла трагікомедія Антоніо Лукіча «Мої думки тихі», а фільм Юрія Шилова «Панорама» відібрано до конкурсної програми документальних фільмів. Обидві картини створені за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
Алексей Першко 24 червня 2019


Ім’я:
01 серпня 2021
Ваш коментар

популярні новини


«Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер «Мисливці за привидами: З того світу». Новий трейлер

Прем'єра – у листопаді.

28 липня 2021 0 614
«Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер «Будинок Гуччі» Рідлі Скотта. Перший трейлер

Гага, Драйвер, Лето, Айронс, Пачіно, Гаєк.

30 липня 2021 0 422
Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард» Вілл Сміт у трейлері драми «Король Річард»

Історія родини сестер Вільямс.

28 липня 2021 0 489
Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі Зірки Marvel зіграють у комедійному горорі

Ентоні Макі і Девід Гарбор – у фільмі «У нас привид».

28 липня 2021 0 477
Айзек і Дефо  у трейлері «Холодного розрахунку» Айзек і Дефо у трейлері «Холодного розрахунку»

Від сценариста «Таксиста».

29 липня 2021 0 419